Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Guess klocka
Guess klocka  - 89 Guess klocka  - 90

Guess klocka

Storlek: ?
Kategori: Accessoarer
Märke: Guess

99 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Guess klocka

Magda& Simon
Magda& Simon
(105)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Guess Klocka - Säljer min Guess klocka som jag fick i present, tyvärr aldrig använder. Använd kanske 3 gånger. Helt i nyskick🤩. Har extra länkar till så det går att justera storleken på den. Ny pris 2245kr, finns på Zalando. Priset kan diskuteras vid snabb affär.🤝🙌
Chick klocka från Guess - Säljer en stilren fyrkantig klocka från Guess med vit, krokopräglad rem och glittrande stenar runt boetten. Urtavlan är silverfärgad med flera små ur och tydliga svarta markeringar. Klockan har en lyxig vibe och passar perfekt för dig som gillar att sticka ut.
Guess Klocka - Hej! Jag säljer nu min klocka från Guess som är nästan alldeles ny, endast använd fåtal gånger, skulle säga att den kommit till användning runt 4 gånger bara så den är i väldigt fint skick utan skador eller liknande. Pris kan diskuteras, box finns kvar😊
Guess klocka  - Säljer min Guess klocka som jag fick i present. Har aldrig använt den särskilt mycket så bestämt mig därför för att sälja. Klockan är guldig med fina strass detaljer. Kommit till användning endast 2-3 gånger så den är i mycket bra skick fortfarande, som ny skulle jag t.o.m. säga med inga repor osv.! Kommer med extra länkar så ni kan justera storleken själva samt denna söta lilla påsen att förvara klockan i. Kan mötas upp i centrala Stockholm eller frakta, men då står köparen själv för frakten💓
Guess klocka  - Klocka från Guess, har kvitto/äkthets bevis samt extra länkar så den går att göra större 💞
GUESS klocka  - Äkta GUESS klocka. Stainless steal water resistant. Nypris 1500 kom med prisförslag om det ej passar!
”Guess” klocka  - - Helt oanvänd  - Batteri behöver bytas  - Nyskick
Guess klocka - Klocka från märket guess i perfekt skick
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Burberry beige rutmönstrad keps - Säljer en klassisk beige keps från Burberry med det ikoniska rutmönstret i svart, vitt och rött. Kepsen har justerbar snapback och en svart patch med texten 'Burberry London England' bak. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Stilren Denwase klocka i grön urtavla - Säljer nu denna helt nya Denwase klocka, med en stilren grön urtavla. Klockan passar till alla outfits och är perfekt för dig som vill sticka ut lite i vardagen med lyx samt en prisvärd klocka. Box medföljer, priset är självklart diskuterbart 🙂 länkar medföljer
Rolle - Byt mot nån jacka
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Svart keps från Chrome Hearts - Säljer en svart keps från Chrome Hearts med vita broderade kors och CH-logga framtill. Kepsen har böjd skärm och detaljer med Chrome Hearts-tryck på insidan. Snygg och streetinspirerad design med metallknapp på toppen.