Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Halsband med svarta blommor
Halsband med svarta blommor - 89 Halsband med svarta blommor - 90

Halsband med svarta blommor

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Accessoarer

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Ett fint halsband i guldfärg och med svarta blommor!

Ella
Ella
(23)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart och rosa halsband med blommor - Handgjort halsband/choker 🖤💗🖤 Halsbandet längd är ca 29cm
Svart glittrigt halsband med blomma - Snyggt svart halsband med pärlor och en blomformad silverfärgad hängare med stenar. Hängaren har en rund svart pärla som detalj. Perfekt för dig som gillar unika smycken med lite bling och cool design.
Svart halsband med blomma och pärla - Unikt svart halsband med en cool blomformad hängare och en svart droppformad pärla. Halsbandet har svarta pärlor längs snöret och ger en mystisk vibe. Perfekt för dig som gillar detaljer och vill  ut med en snygg accessoar.
Halsband med blomma - Säljer detta halsbandet med en svart blomma på. Jättefint men inte riktigt min stil. Skriv för mått och storlek, eller andra frågor. Frakt tillkommer på 12 kr.
Halsband blomma y2k - Coolt halsband med blomma!💗 pris kan diskuteras🌸
Svart Halsband  - Helt ny
Svart halsband  - Svart halsband med skruvlås. Lite slitet💕
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silverarmband med vita pärlor - Snyggt armband i silverfärgad metall med dubbla tunna kedjor och vita pärlor. Armbandet har en stilren och elegant design som passar till både vardag och fest! Obs: boxen på bilden följer inte med!
Silvrigt 9mm bred halsband med hjärtberlock & droppformade pärlor - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Material: Rostfritt stål och  ABS (Det står för Acrylonitrile             Butadiene Styrene) för pärlorna Längd: Justerbar 38-43cm Bred: 9mm Nickelfria och handgjorda
Silverring med vingar och stenar - Unik silverfärgad ring med två vingar dekorerade med gnistrande stenar. Ringen har en öppen design framtill och passar perfekt för dig som gillar detaljer med lite edge och glamour.
Silvrigt armband med rosa stenar från Caroline Svedbom - Säljer ett snyggt armband i tvinnad silverfärgad metall med två stora droppformade rosa stenar i ändarna. Armbandet är öppet och flexibelt, vilket gör det lätt att ta på och av. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Bälte  - Riktig snygg bälte. Man kan vända på den så att den blir svart och guld