Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stort halsband  - Bi halsband stort. Guld! Finns i silver😍 Längd på kedjan väljer man själv
Långt och Stort Guldigt halsband med Jesus-berlock - Snyggt halsband i guldton med en detaljrik Jesus-berlock som hänger på en klassisk kedja. Perfekt för dig som gillar statement-smycken med religiös touch. Kedjan har en enkel låsning och berlocken är i blank guldfärg.
Stort Halsband guldfärgad plätering med stämpel 18K GP - Halsband guldfärgad plätering med stämpel på brickan 18K GP. Kedjan 62 cm lång.
Stort halsband - Jättefint halsband med stora ädelstensliknande "pärlor" i rosa och champange samt guldfärgad kedja. Kolla gärna in mina andra annonser💖
stort guld armband  - såååå fint guldarmband!! tyvärr är det för stort på mig, skriv om ni vill ha fler bilder!! aldrig använt ❤️❤️
Stort halsband i guldton - Säljer ett snyggt halsband i guld med flera lager av rundade, texturerade plattor som ger en cool och lyxig känsla. Kedjan är grov och halsbandet har en unik design som verkligen sticker ut. Perfekt för dig som vill ha något extra till din outfit.
Långt halsband med stort hjärthänge - Antik stil. Krimskrams. Halsband. GRATIS om du köper något annat av mig. Hämtas i Hägersten om du vill slippa frakt. Var även uppmärksam på när Plick erbjuder fraktfritt ibland på dyrare plagg. Följ mig gärna. Har mycket att lägga ut i olika storlekar!
Stort halsband  - Stort bi halsband i silver! Finns även i guld😍😍längden på kedjan väljer man själv💖
Stort halsband
Stort halsband - 89 Stort halsband - 90 Stort halsband - 91

Stort halsband

Storlek: ALL
Kategori: Accessoarer

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Halsband i keltisk stil, guldfärgat! Frakten ingår i priset

KAX
KAX
(38)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldklocka - Klockan är i ett perfekt skick med ett helt nytt batteri och justerbart armband som enkelt justeras hemma med hjälp av nål 📌
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Maria Nilsdotter halsband  - Unikt halsband med grov silverfärgad kedja, dekorerat med fem vita pärlor och två säkerhetsnålar som edgy detalj. Perfekt statement-piece för dig som gillar att sticka ut och mixa klassiskt med punk. Snyggt att bära till både t-shirt och skjorta.
Maria Nilsdotter halsband - Helt ny Maria Nilsdotter halsband med kvitto, box och presentpåse. Halsbandet är 55 cm lång. Nypris 2554 kr.  Säljes för 1700:-
Herm3s bälte  - Helt ny inplastad du får armband och borr i köpet. Den är även 2 sidig
Snygga örhängen med pärlor och spikes - Unika örhängen i både silver och guld med glittrande detaljer, pärlor och coola spikes. Perfekt för dig som vill sticka ut med en edgy och trendig stil. Hängs på örat med rund ring och har en mix av bling och pärlemor.