Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ringar - Intresse koll på dessa ringar! Skriv om du är intresserad av någon speciell😋 OBS! All ringar säljs inte för 80kr!!!!!!!
Ring - Säljer en jättefin ring som inte används längre!!
Ringar  - Kedjeringar justerbara, silver och guld finns. Pris 63kr inkl frakt ❤️
Ring A - Ring med ett A. I guldfärg som går att justera
Ring - Köpt på plick men kommer inte till användning. Rostat lite på insidan. Köparen står för frakt
Ring  - Säljer denna jätte fina ringen som är i fint skick💗
Ringar
Ringar  - 89 Ringar  - 90 Ringar  - 91

Ringar

Storlek: -
Kategori: Accessoarer

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

17 ringar i guldfärg, i olika former, designs osv. Allt ifrån simpla ringar till ringar med olika stenar på sig, väldigt trendigt, har inte kommit till användning, de går inte köpa en för sig, sälja alla tsm 💞 kommer ifrån olika märken minns inte riktigt

Saga Kävrestad
Saga Kävrestad
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ringar - Intresse koll på dessa ringar! Skriv om du är intresserad av någon speciell😋 OBS! All ringar säljs inte för 80kr!!!!!!!
Ring - Säljer en jättefin ring som inte används längre!!
Ringar  - Kedjeringar justerbara, silver och guld finns. Pris 63kr inkl frakt ❤️
Ring A - Ring med ett A. I guldfärg som går att justera
Ring - Köpt på plick men kommer inte till användning. Rostat lite på insidan. Köparen står för frakt
Ring  - Säljer denna jätte fina ringen som är i fint skick💗
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
ForestNight (XS);Medium Almond - Snygga handgjorda press-on naglar i mörkgrönt, nude och vitt med coola mönster och guldiga detaljer. Mix av glansiga och, vissa med mönster. Kommer i  XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm , och har en elegant, almond form.
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
CoCo (S);Medium Almond - Set med handgjorda lösnaglar i rosa med glansig finish, dekorerade med 3D-accessoarer som pärlor, strass, hjärtan, rosetter och guldfärgade detaljer. Naglarna är en medium mandelform och finns i S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm. Perfekt för dig som vill ha extra glam och unik design.
GlitteryHearts (XS);Medium Almond - Set med handgjorda press-on naglar i rosa och silverglittrigcateye , korean blush med charms i form av hjärtan och 3D nailart i swirl-mönster. Naglarna har en medium almondform och skimrande finish med holografiska detaljer. Perfekt för dig som vill ha unika och kreativa naglar.XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm
FrenchGold (XS);Medium Almond - Säljer ett set handgjorda press-on naglar i en medium almondform med nude bas och vit handmålad fransk tipp. Dekorerade med guldrosetter, pärlor och små guldfärgade kulor. Naglarna finns i XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm, och är perfekta för att ge en glam touch till din look.
Bälte - Helt ny
Rött H-armband från  - Snyggt armband från ermès i silverfärgad metall med röda emaljdetaljer och den ikoniska H-formade låset framtill. Stilren och modern design som verkligen sticker ut. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva märken och vill ha något som syns.
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!