Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ringar - Säljer dessa jätte fina ringar kommer inte ihåg vart jag köpte dom men det är tre på andra bilden är lite rostade
Ringar - Säljer fem olika silver ringar. Alla är använda få gånger och är i mycket bra skick.💗 (Någon av dem kan ge ifrån sig lite grön färg på fingret, men det försvinner efter ett tag)
Ringar  - 3 st ringar, obs de är ganska små i storleken.
Ring - Cool ring som är köpt på instagram🍄justerbar!
Ring - Fin silver ring, helt oanvänd🩷
Ringar - Handgjorda ringar 1st=13kr 2st=20kr (+frakt 15kr) 🤩🤩🌸🌸🌸🌸
Ring  - Simpel men klassisk handgjord ring (gör utifrån önskad storlek)… kund står för frakt (15kr) 🌸🌸🌸
Ring - Säljer denna ringen då den en används utan ligger i smyckeslådan hemma. Fick den förra året i juni och aldrig använt den. Säljer för original pris 499
Ring
Ring  - 89 Ring  - 90

Ring

Storlek: -
Kategori: Accessoarer
Färg: Grå

15 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en jätte gullig ring med stjärnor på för 15 kr + frakt. Man kan även justera ringen så att den passar. Hör av dig vid frågor eller intresse💕☀️

Elsa Borg
Elsa Borg
(12)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldfärgat armband - Säljer ett stilrent armband från Saint Laurent i guldfärg med den klassiska YSL-loggan. Tunt kedjearmband med justerbar längd och liten bricka med Saint Laurent Paris ingraverat. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
Mössa erbjudande - !!! SÄLJER ENDAST 1 FÖR DETTA PRIS DET ÄR ETT ERBJUDANDE!, först till kvarn!❗️, HELT NY SÅKLART
Bälte - Nytt bälte
Örhängen - Egengjorda  Rostfritt stål
Guldpläterat  9 mm bred halsband med droppformade pärlor - Elegant halsband i guldpläterat rostfritt stål – finns även i silverfärgad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle.. De nickelfria och handgjorda
He svart läderbälte med H-spänne - Säljer ett svart läderbälte från H med det ikoniska silvriga H-spännet. Bältet kommer i original orange H-box och med tillhörande certifikat. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.