Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Halsband
Halsband - 89 Halsband - 90

Halsband

Storlek: ONESIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: H&M

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snyggt, glittrigt halsband

h&m
Moa Englund
Moa Englund
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
halsband - gulligt halsband
Halsband - Snyggt guldigt halsband från H&M med ett hjärtformat hänge som har en pärlvit insida. Kedjan är tunn och elegant, perfekt för att ge en söt touch till din outfit. Hjärtat ger en romantisk vibe och halsbandet är lätt att matcha med andra smycken.
Halsband - Super söta halsband, tre stycken. De ena är ett ”par”, tanken är att man ska ha dom ihop men det är endå två olika kedjor. 🤍 25kr för alla eller 15kr styck. 🤍
Halsband - Säljer ett silvrigt halsband från H&M. Lite rostig.
Halsband - Säljer ett silvrigt kedjehalsband från H&M. Oanvänd. Ej äkta silver.
Guldigt Halsband  - Inte äkta guld! Har lite missfärgningar på baksidan av planeten (syns inte när den är på), men annars som ny! Antingen köper man genom annonsen eller swishar mig privat, då blir frakten 15kr!
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Rayban boyfriend liknande - Snygga solglasögon med svart, fyrkantig båge och bruna tonade glas. Klassisk modell som ger en cool vibe och passar perfekt till sommaren. Bågarna är i plast och har en stilren look med diskreta silvriga detaljer vid gångjärnen.
Svart keps från Chrome Hearts - Säljer en svart keps från Chrome Hearts med vita broderade kors och CH-logga framtill. Kepsen har böjd skärm och detaljer med Chrome Hearts-tryck på insidan. Snygg och streetinspirerad design med metallknapp på toppen.
Herme’s Vit Bälte - Helt ny!Vit Bälte
Stilfullt halsband med pärldroppar  - Material-rostfritt  stål.  Kedjetjocklek-9mm.  Bra kvalitet. #42
Guldfärgad digital klocka Casio - Stilren digital klocka från Casio i guldfärgad metall med klassisk länkarmband och rektangulär display. Klockan har digital tidvisning, datum och alarmfunktion. Perfekt accessoar för dig som gillar retrostil och vill ha något som sticker ut.
Pearl Spike Sleek Earrings - LYLA - Säljer ett par helt oanvända örhängen från LYLA! Slutsålda på hemsidan, nypris 289kr💘💘
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.