Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Halsband
Halsband  - 89

Halsband

Storlek: -
Kategori: Accessoarer
Märke: H&M
Färg: Guld

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett halsband från H&M

Tuva💖😻
Tuva💖😻
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Halsband - Snyggt guldigt halsband från H&M med ett hjärtformat hänge som har en pärlvit insida. Kedjan är tunn och elegant, perfekt för att ge en söt touch till din outfit. Hjärtat ger en romantisk vibe och halsbandet är lätt att matcha med andra smycken.
Halsband - Hej! Säljer detta super fina halsband ifrån h&m. Det är en slags ”hårdare” kedja på halsbandet ❤️
halsband - gulligt halsband
Halsband  - Halsband med dubbel kedja. Sitter ihop som ett :)  Fr H&M : dvs , bör ej duscha/badas med halsband på!
Halsband - Guldfärgat halsband från H&M. Så fint och coolt, men kommer tyvärr inte till användning. Använt tre gånger så den är i nyskick!
Halsband  - Det är en guld halsband med diamanter den har en fjäril, det är inte riktig guld inte heller diamanterna, den är jätte fin, har inte använt den men har haft den i en låta så gulden har blivit lite rostig, men Det märks knappt.
 Halsband  - Två fina halsband ena är mindre än de andra, de sitter inte ihop så om man inte vill ha båda går det fint att bara ha ena. Men säljer båda två och inte en. Har för mig att jag köpte de på h&m men är inte säker så det är fale guld.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Mörkblå Herme’s Bälte - Helt ny!Mörkblå
Gucci keps - Helt ny blå Gucci keps. Finns fler spännande artiklar på profilen!!
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
Patek Philip Nautilus  - Brand new Patek Philip green dial Nautilus with whole sets. Automatic mechanical watch, 41mm dial diameter, butterfly clasp. Best quality. Dm for more watches.
Omega x Swatch MoonSwatch Snoopy X Woodstock - Säljer en Omega x Swatch MoonSwatch Mission to the Moonphase i vit biokeramik. Klockan har vit urtavla med svarta detaljer, blå sekundvisare och Snoopy-motiv. Vit rem med Omega-logga. Levereras i originalförpackning.
Ray-Ban boyfriend - Snygga solglasögon från Ray-Ban med bruna rektangulära bågar och tonade linser. Bågarna är i plast med sköldpaddsmönster och har diskret Ray-Ban-logga på linsen. Medföljer gör ett svart Ray-Ban-fodral i läderimitation. Har en defekt på en av bågarna då den är lite lös
Chrome hearts glasögon  - Väldigt populära chrome hearts glasögon. Allt på bilderna tillkommer. Pris kan diskuteras vid snabb affär!