Alla kategorier > Mode > Accessoarer
 handväska
 handväska - 89  handväska - 90

handväska

Storlek: SMALL
Kategori: Accessoarer

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Denna jättefina handväskan är helt oanvänd, pågrund av att den inte kommer till användning för har så många andra. Men den är superfin! Väskan har tre fack i sig varav ett har en dragkedja. (Pris, och frakt kan diskuteras)

Alwa
Alwa
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Handväska  - Köpt begagnat men kom aldrig till användning då det inte är min stil. Remmarna har jag lagat så de har delvis ljusare stygn (försvinner nog med användning). Väskan har även fläckvis några missfärgningar men de märks knappt (exempel i bild 5)
Handväska - En liten fin handväska med ko-mönster✨ Knappt använd, köpt via secondhand. Det finns en liten repa, men annars fint skick!
Handväska  - Handväska ifrån glitter!
Handväska  - Säljes pågrund av att jag knappt har användning utav den längre, köpte en ny handväska för bara några månader sen, väldigt fint skick på den utöver det.🤗🎀har ni några frågor så går det jätte bra att ni skriver till mig
Handväska  - Supersnygg, man kan göra kedjan kortare💗nyskick
Handväska - Normalstor handväska från Dondonna, har ett fack på utsidan och både sidobfack o dragkedjefack på insidan. Mycket fint skick💞 250kr
Valentino handväska  - Valentino handväska tappat bort axelband.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Stilrent halsband i guldfärgad metall med kedja och fem droppformade vita pärlhängen. Perfekt för att ge en elegant touch till din outfit. Klassisk design som passar till många stilar.
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd
Black & white Nordfors bälte  - Säljer ett bälte med coolt geometriskt mönster i svart, grå, vitt. Bältet har detaljer i brunt läder och ett spänne i mässing. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Finns i storlek 80. 90. 100 cm