Alla kategorier > Mode > Accessoarer
BALMAIN x HM
BALMAIN x HM  - 89 BALMAIN x HM  - 90

BALMAIN x HM

Storlek: 37
Kategori: Accessoarer
Märke: H&M
Färg: Svart

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt oanvända klackar från Balmain x HM

Nora Adawi
Nora Adawi
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Balmain  - Balmain kuvert/smink väska i svart. Mått 16x13cm  I fint skick.
Vackra örhängen från Balmain x H&M - Snygga och iögonfallande örhängen från Balmain x H&M. De har en fyrkantig design med hängande kristalliknande detaljer som ger en glamorös look. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst.
BALMAIN BÄLTE - Säljer ett bälte från Balmain som är 120 cm lång. Man kan se tecken på användning, men det syns inte så värst när man väl bär det. Om du har några frågor så tveka inte att höra av dig. Pris går att diskuteras (Det är bara det på bilden som kommer med)
Balmain Paris - Snygg keps från Balmain köpt från NK. Aldrig använd. Skick: 10/10. Nypris: 4 449kr. Väldigt snygg och unik keps!
Svart keps från Balmain - Snygg svart keps från Balmain i skinn med broderad logga framtill. Kepsen har en justerbar rem baktill för perfekt passform. Perfekt för att ge din outfit en lyxig touch.
Svarta Balmain solglasögon rektangulära - Snygga solglasögon från Balmain med rektangulära svarta bågar och mörktonade linser. Metalliga detaljer vid gångjärnen och näskuddar för extra komfort. Perfekt accessoar för en trendig look.
HM väska  - Jättefin handväska i bra skick från hm som tyvärr inte används så mycket längre!
Axelväska från hm - Använd typ 3 gånger. Är i bra skick💗 skriv gärna om funderingar
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
ForestNight (XS);Medium Almond - Snygga handgjorda press-on naglar i mörkgrönt, nude och vitt med coola mönster och guldiga detaljer. Mix av glansiga och, vissa med mönster. Kommer i  XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm , och har en elegant, almond form.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte med nytt skick. Passar till väldigt många outfits. DM vid intresse!
guldklocka - helt ny jättefin guldklocka från Lorenzo Milano, den är endast öppnad och har plasten kvar på både banden och själva uret😊manual och verktyg för att ta bort länkar följa med!💞nypris på klockan är:1695kr, säljer då jag ej använder och den tar bara plats😊skriv gärna vid frågor!
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!
BabyShoujo (S);Medium Almond - Säljer ett set med handgjorda press-on naglar i ljusrosa och pärlemor med holografiska detaljer. Naglarna har 3D dekorationer som rosetter, blommor, hjärtan och strass i silver och rosa. Formen är almond och materialet är akryl. Perfekt för dig som vill ha extra glam.
CoCo (S);Medium Almond - Set med handgjorda lösnaglar i rosa med glansig finish, dekorerade med 3D-accessoarer som pärlor, strass, hjärtan, rosetter och guldfärgade detaljer. Naglarna är en medium mandelform och finns i S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm. Perfekt för dig som vill ha extra glam och unik design.
Diesel bälte  - Riktigt snyggt bälte, svart färg, utmärkt skick
RayBan Boyfriends  - Feta solglasögon i sjukt snygg färg som jag nu säljer för ett väldigt bra pris eftersom det är vinter. Inga defekter och knappt använda alls. Tveka inte att skriva. Fraktar samma dag.