Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Layerd hoop earrings sett - 3 par, material mestadels rostfritt stål 💕😊
Layerd hoop sett - Dessa örhängen är till största dels gjorda av rostfritt stål vilket innebär att de förmodligen inte förstörs om de kommer i kontakt med vatten och allmänt håller längre. Rostfritt stål ändrar inte färg som att ndra material ,perfekta för vardaglig användn
Layerd hoop crystal studs sett - 400kr för alla 4 par eller 125kr för ett par
”Hoops”  - Ganska stora ca 10cm. Silvriga, nya
Triangular layerd hoops sett - 2 par super snygga örhöngen, material: mestadels rostfritt stål 💕😊
Hoops - SÅ FINA hoops aldrig använda köptes för 125kr säljs 85kr
4 par rhinestone Layerd hoop sett - Dessa örhängen är till största dels gjorda av rostfritt stål vilket innebär att de förmodligen inte förstörs om de kommer i kontakt med vatten och allmänt håller längre. Rostfritt stål ändrar inte färg som att ndra material ,perfekta för vardaglig användn
Y2k hoops örhänge - oanvänt och nyligen köpt  y2k stockholmsstil  lana del rey vinyl passar flera stil💕
Hoops sett
Hoops sett  - 89 Hoops sett  - 90

Hoops sett

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: H&M
Färg: Silver

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fina hoops, kan säljas separat! 💗

Edda
Edda
(7)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla