Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Fodral för mobiltelefoner i olika färger
Fodral för mobiltelefoner i olika färger - 0 Fodral för mobiltelefoner i olika färger - 1

Fodral för mobiltelefoner i olika färger

Storlek: Iphon 13 pro
Kategori: Accessoarer
Skick: Mycket bra skick

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Samling av mobilfodral i olika färger och stilar. Inkluderar transparent, svart, beige, röd och marmorliknande design. Perfekt för att skydda din telefon med stil.

Linda Melin
Linda Melin
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tre vågiga diadem i olika färger - Säljer tre coola diadem i vågig design, perfekta för att hålla håret på plats. Ett är matt rött, ett matt grönt och ett matt blått. De är gjorda i plast och har en unik, öppen struktur som ger en trendig look. Passar dig som vill sticka ut med accessoarer.
 Scrunchies i olika färger - Så söta! Använder dock aldrig så varför inte sälja dem :)) Man kan antingen köpa alla eller styck. Blir dock billigare om man köper hela packet!
Örhängen i olika färger - 4 par örhängen som aldrig har använts då det inte är min stil. Alla 4 ingår i köpet!🌸
klockarmband i olika färger - Säljer flera helt oanvända klockarmband i flera färger. Armbanden har en klassiska och passar de flesta standardklockor. 20 kr/st
Solglasögon i olika färger - Säljer ett set med solglasögon i flera färger: svart, guld och silver. Alla har en klassisk wayfarer-stil med mörka linser. Perfekta för att ge din outfit en cool touch.  75kr/st , helt nu
Färgglada örhängen i olika färger - Säljer ett set med färgglada örhängen. Setet innehåller örhängen i färgerna gul, orange, vit, blå, rosa, röd, svart och grön. Perfekt för att matcha med olika outfits och tillfällen. Alla örhängen är runda och kommer i en praktisk förpackning.
Fluffiga mössor i olika färger - Säljer flera fluffiga mössor i färgerna svart, grå, beige och vit. Mössorna är mjuka och perfekta för kyliga dagar. De har en enkel design som passar till det mesta! Alpacka material styck pris på mössorna .
Fluffiga mössor i olika färger - Säljer flera fluffiga mössor i mjukt material. Finns i färgerna vit, svart, grå och beige. Perfekta för att hålla värmen under kyliga dagar. 599kr/st
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
ForestNight (XS);Medium Almond - Snygga handgjorda press-on naglar i mörkgrönt, nude och vitt med coola mönster och guldiga detaljer. Mix av glansiga och, vissa med mönster. Kommer i  XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm , och har en elegant, almond form.
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!
FrenchGold (XS);Medium Almond - Säljer ett set handgjorda press-on naglar i en medium almondform med nude bas och vit handmålad fransk tipp. Dekorerade med guldrosetter, pärlor och små guldfärgade kulor. Naglarna finns i XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm, och är perfekta för att ge en glam touch till din look.
CoCo (S);Medium Almond - Set med handgjorda lösnaglar i rosa med glansig finish, dekorerade med 3D-accessoarer som pärlor, strass, hjärtan, rosetter och guldfärgade detaljer. Naglarna är en medium mandelform och finns i S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm. Perfekt för dig som vill ha extra glam och unik design.
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
Role Black Dial Day-Date  - Brand new Role Day-Date. Automatic movement. Best quality. Dial size 41mm. quick deal with serious buyers😊 Fast shipping. Also other role watches. Dm for more.
GlitteryHearts (XS);Medium Almond - Set med handgjorda press-on naglar i rosa och silverglittrigcateye , korean blush med charms i form av hjärtan och 3D nailart i swirl-mönster. Naglarna har en medium almondform och skimrande finish med holografiska detaljer. Perfekt för dig som vill ha unika och kreativa naglar.XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm
Svart rutigt bälte - Svart rutigt bälte med silver badge  i storlek 110