Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Rosa svamp örhängen
Rosa svamp örhängen  - 89 Rosa svamp örhängen  - 90 Rosa svamp örhängen  - 91

Rosa svamp örhängen

Storlek: 5cm
Kategori: Accessoarer

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söta små rosa hangjorda svamp örhängen! Går även att få i nickelfria örhänge krokar. Fint att ge bort till någon som älskar rosa och svampar! Frakt tillkommer på 13kr 💗🍄

Sibel
Sibel
(29)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Örhängen med svampar! - Säljer handgjorda örhängen med söta svampar på! Finns ett par av varje ✨️ De säljs för 30 kr paret, förutom de blå som har en liten defekt så de säljs för 20. Frakt tillkommer på 15 kr! Metallen är nickeltestad 🌈
Svamp örhängen - Jätte söta örhängen som kommer ge din outfit en häftig touch. Passar allt och alla, särskilt stil intresserade!
Gula svamp örhängen  - Nu finns även gula handgjorda svamp örhängen! Otroligt fina att ge bort som present till någon som älskar gult och svampar! Det finns att ordna i nickelfria örhängenskrokar också. Frakt tillkommer på 13kr 💛🍄
Rosa örhängen - Snygga örhängen med skimrande stenar i rosa och silver. Perfekta för att ge en touch av glamour till din outfit. De är små och diskreta men ändå iögonfallande.
Rosa örhängen - Säljer ett par stilrena örhängen med rosa stenar. Perfekta för att ge en subtil färgklick till din outfit.
Rosa örhängen - Säljer ett par stilrena rosa örhängen. De har en rund form och är perfekta för att ge en färgklick till din outfit. Passar bra till både vardag och festliga tillfällen.
Rosa örhängen - Säljer ett par vackra rosa örhängen, oanvända bara testat💗
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
ForestNight (XS);Medium Almond - Snygga handgjorda press-on naglar i mörkgrönt, nude och vitt med coola mönster och guldiga detaljer. Mix av glansiga och, vissa med mönster. Kommer i  XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm , och har en elegant, almond form.
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!
FrenchGold (XS);Medium Almond - Säljer ett set handgjorda press-on naglar i en medium almondform med nude bas och vit handmålad fransk tipp. Dekorerade med guldrosetter, pärlor och små guldfärgade kulor. Naglarna finns i XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm, och är perfekta för att ge en glam touch till din look.
Rosa Gucci keps med GG-mönster - Säljer en snygg rosa keps från Gucci med det klassiska GG-mönstret över hela kepsen. Justerbar rem baktill i rosa och insida i ljus bomull. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
CoCo (S);Medium Almond - Set med handgjorda lösnaglar i rosa med glansig finish, dekorerade med 3D-accessoarer som pärlor, strass, hjärtan, rosetter och guldfärgade detaljer. Naglarna är en medium mandelform och finns i S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm. Perfekt för dig som vill ha extra glam och unik design.
Role Black Dial Day-Date  - Brand new Role Day-Date. Automatic movement. Best quality. Dial size 41mm. quick deal with serious buyers😊 Fast shipping. Also other role watches. Dm for more.
Diesel bälte  - Riktigt snyggt bälte, svart färg, utmärkt skick
BabyShoujo (S);Medium Almond - Säljer ett set med handgjorda press-on naglar i ljusrosa och pärlemor med holografiska detaljer. Naglarna har 3D dekorationer som rosetter, blommor, hjärtan och strass i silver och rosa. Formen är almond och materialet är akryl. Perfekt för dig som vill ha extra glam.