Alla kategorier > Mode > Accessoarer
karine&co klocka
karine&co klocka  - 89 karine&co klocka  - 90

karine&co klocka

Storlek: vet ej!
Kategori: Accessoarer
Märke: Apple
Färg: Grå

460 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

jag har aldrig använt denna klockan. den är så fin men jag kan inte hitta lådan till den. säljer jag den för 460+frakt ( 80kr ) 💋(kan diskuteras) hör av dig om du är intresserad 😽orginalpris runt 500

meaxoxo⭐️
meaxoxo⭐️
(20)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klocka - Klocka från Daniel Wellington, sparsamt använd
Klocka - Festina klocka bra skick ny 1000
Casio klocka  - Casio klocka Geo trail - I nyskick!
Silverfärgad klocka med metallarmband - Elegant klocka i silver med metallarmband och romerska siffror på urtavlan. Klockan har tre mindre urtavlor och en krona på sidan för justering. Perfekt för en stilren look.
Elegant silverfärgad klocka - Snygg och stilren klocka med en minimalistisk design. Den har en rund urtavla och ett smalt armband i silverfärg. Perfekt för den som gillar en enkel men elegant stil.
Silverfärgad klocka med länkarmband - Snygg och stilren klocka i silver med ett robust länkarmband. Klockan har en rund urtavla och en klassisk design som passar perfekt för den som gillar tidlös elegans. Perfekt accessoar för att komplettera din look.
Klocka  - ny klocka,oanvänd i silverfärg med stenar. Nypris 398 nu 298
Klocka - Klocka som inte är till användning, för stor på mig. Kill-unisex modell. ⭐️
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
FrenchGold (XS);Medium Almond - Säljer ett set handgjorda press-on naglar i en medium almondform med nude bas och vit handmålad fransk tipp. Dekorerade med guldrosetter, pärlor och små guldfärgade kulor. Naglarna finns i XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm, och är perfekta för att ge en glam touch till din look.
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!
Role Black Dial Day-Date  - Brand new Role Day-Date. Automatic movement. Best quality. Dial size 41mm. quick deal with serious buyers😊 Fast shipping. Also other role watches. Dm for more.
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
Silver armband - Säljer silver armband i nyskick endast 10 st kvar, till bra pris, de är även justerbart
Diesel bälte  - Riktigt snyggt bälte, svart färg, utmärkt skick
CoCo (S);Medium Almond - Set med handgjorda lösnaglar i rosa med glansig finish, dekorerade med 3D-accessoarer som pärlor, strass, hjärtan, rosetter och guldfärgade detaljer. Naglarna är en medium mandelform och finns i S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm. Perfekt för dig som vill ha extra glam och unik design.
Rosa Gucci keps med GG-mönster - Säljer en snygg rosa keps från Gucci med det klassiska GG-mönstret över hela kepsen. Justerbar rem baktill i rosa och insida i ljus bomull. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.