Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kejsarlänk silver armband - Mycket fin kejsarlänk. Knappt använd. Äkta silver 925. Längd: 19cm bredd: 6mm
Kejsarlänk armband - Den är 21cm och 6mm tjock I nyskick
Kejsarlänk  - Stilrent tennisarmband i silverfärg med glittriga stenar som ger en lyxig vibe. Armbandet är 3mm brett och finns i längder upp till 19cm. Perfekt för dig som gillar klassiska smycken med extra bling. Kommer i snygg presentförpackning.
 silver armband, Kejsarlänk - Äkta silver armband. Mer info på bilderna 700 kronor eller ge ett bud :)
Armband Kejsarlänk 21cm  - Nypris 1400kr
Kejsarlänk - Kejsarlänk kedja (halsband) Silver platerad Längd : 60cm Tjocklek : 6mm
Kejsarlänk  - Säljer mitt kejsarlänk armband i silver. 19cm lång så passar dom flesta. Nypris 1200
Kejsarlänk halsband/armband äkta silver 925 - Båda är oanvända, de har bara testats på.  60cm halsband, 6mm bred: 1299kr ordinarie pris 3599kr 19cm armband, 6mm bred: 1299kr ordinarie pris 3499kr  Båda kedjorna är i äkta silver (925)
Kejsarlänk armband
Kejsarlänk armband - 89 Kejsarlänk armband - 90

Kejsarlänk armband

Storlek: 20 cm längd
Kategori: Accessoarer
Färg: Silver

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

20cm längd. 6mm tjocklek. Silverplaterad

Sweden Market
Sweden Market
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
H-armband - Säljer ikoniska H-armband i guldpläterad metall med emaljdetaljer. Finns i svart, vit, röd, rosa, gråblå och orange. Snyggt H-spänne framtill och stilren design som lyfter din outfit. Perfekt accessoar för dig som gillar lyx och färg.
Dior halsband  - Bilderna visar ett halsband från Dior i guldton med bokstäver och en liten stjärndetalj.
La Fleur Multi Ring - Ioaku inspirerad ring - Aldrig använda, 18K guldpläterade och tillverkade i rostfritt stål. Justerbar storlek och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
4 pack med populära halsband  - Halsband som inte är i äkta silver/guld. Kedja är oftast 50cm men kan ibland komma i 45cm. Kedja är rostfritt stål, berlock oftast i zinklegering men kan även det i vissa fall vara rostfritt stål. Be gärna om mått på berlock om detta är viktigt då bilderna är missvisande när det gäller hur stora dom är! 🌹❤️  Allt är nytt även om de kan stå ”mycket bra skick” , detta mest för att Vinted inte ska fundera på varför jag bara har nya saker .  Bud accepteras inte 🥰🌹
Billie Eilish BOAF halsband set - Säljer ett Billie Eilish Birds of a Feather halsband set med två silverfärgade Blohshes. Skriv gärna om ni har några frågor eller vill ha fler bilder. Ett av halsbanden är använda men är fortfarande i väldigt fint skick. Om du har Vinted rekommenderar jag att köpa dem där, eftersom jag kan lägga ut dem för billigare då jag får hela beloppet. Gäller även för diesel jeansen på min profil. Sell_out10
Pärlhalsband  - Oanvänd! Priset kan diskuteras vid snabbköp💕