Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Kenzo Keps
Kenzo Keps - 89 Kenzo Keps - 90 Kenzo Keps - 91

Kenzo Keps

Storlek: ONESIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Kenzo

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en äkta kenzo keps i gått, den är välanvänvänd och i jättebra skick! Nypris var 1100kr och säljer den för 450kr

Isabella Dunhult
Isabella Dunhult
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart Kenzo keps med tigerbroderi - Svart keps från Kenzo med ett stort, detaljerat tigerbroderi i silver och grått framtill. Klassisk böjd skärm och justerbar passform. Insidan har Kenzo-logga på banden och etikett. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk streetstyle-accessoar.
Kenzo Keps  - Använd fåtal gånger så gott som ny! Har kvitto och tags kostade 999kr. One size,
Kenzo keps - Kenzo keps i bra skicka, ny pris 1300 säljer den för 700 men pris kan diskuteras
Kenzo keps - Äkta kenzo keps i bra skick! Nypris 999. Priset kan dikuteras
Kenzo keps - Säljer denna kepsen i mycket bra skick. Givetvis äkta! Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Vit keps från Kenzo - Snygg vit keps från Kenzo med ett unikt ögonmotiv på framsidan. Kepsen har broderad text på baksidan och är en del av New Era 59FIFTY-serien. Perfekt för att ge din outfit en cool touch.
Svart keps med tigerbroderi från Kenzo - Snygg svart keps från Kenzo med ett coolt blått tigerbroderi på framsidan. Perfekt för att ge din outfit en trendig touch. Justerbar passform för optimal komfort.
Kenzo keps - Säljer nu min kenzo keps sol jag köpt för nån månad sen har inget kvitto men säljer den vid en snabb affär
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Ovala solglasögon från ARKET - Snygga ovala solglasögon från ARKET med brunmelerat sköldpaddsmönster på bågarna och bruna tonade glas. Trendig retrostil som ger en cool vibe till din outfit. Bågarna är tillverkade i plast och har en smal design.
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Hjärtformade pärlörhängen i guld - Snygga örhängen från WOS med hjärtformade pärlor i vitt och guldfärgade hoops. Perfekta för dig som vill ha en söt och trendig accessoar med en lyxig känsla. Materialet är metall och pärlimitation.
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Kedjehalsband i guldfärg med fem droppformade vita pärlhängen. Halsbandet har en klassisk länkdesign och pärlorna ger en elegant touch. Perfekt för att lyfta din stil med en trendig accessoar.
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.