Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Dsquared2 keps
Dsquared2 keps - 89 Dsquared2 keps - 90 Dsquared2 keps - 91

Dsquared2 keps

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: DSQUARED2

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Dsquared2 keps. Säljs lite billigare pga solblekt. Kan mötas och fraktas. Frakt 60kr

Oscar C
Oscar C
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Dsquared2 keps - -Denna keps är i bra skick, 9/10. -Nypris 1400kr, mitt pris 429kr. Priset inte hugget i sten.
Dsquared2 keps - Svart keps från Dsquared2 med vitt runt märke framtill med röd lönnlöv och texten 'DSQUARED2 CANADA'. Justerbart spänne bak och broderad text 'DEAN & DAN CATEN' baktill. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut.
DSQUARED2 keps  - Aldrig andvänd
DSQUARED2 Keps - Tjenare!  Säljer en DSQUARED keps med icon märke framtill. Kepsen har endast legat i en påse och köptes på Farfetch, den har användts ett fåtal gånger. Skriv vid frågor eller funderingar! Möts upp i Stockholm alternativ post där köparen står för frakten!
Dsquared2 keps  - Dsquared2 keps som är knappt använd, one size i väldigt bra skick.
Dsquared2 Keps - Säljer min svarta Dsquared2 keps då jag ej använder den längre och jag har inte plats!
Dsquared2 keps - Dsquared 2 keps Äkta Svart
Dsquared2 Keps - Helt oanvänd Dsquared2 Keps. Skick 10/10
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!
Bälte - Helt ny
Rött H-armband från  - Snyggt armband från ermès i silverfärgad metall med röda emaljdetaljer och den ikoniska H-formade låset framtill. Stilren och modern design som verkligen sticker ut. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva märken och vill ha något som syns.
Seiko klocka med grön urtavla - Stilren Seiko klocka med grön urtavla och tydliga index. Boetten och länken är i silverfärgat rostfritt stål. Klockan har en sportig känsla med robust länk och klassisk design. Perfekt för dig som gillar snygga accessoarer med lite edge.
Seiko GMT Pepsi Mod klocka - Säljer nu en riktigt snygg seiko klocka som är modifierad,  Klockan är en automatisk klocka med mättet 40mm. Märke: Seiko. Urverk: Pepsi GMT. Glas: Safir. Armband: Rostfritt stål.  Klockan är i mycket bra skick och allt fungerar som det ska. Svarta Klockboxen till höger medföljer! Skriv till mig om ni har några funderingar, jag är även öppen för bud!
Seiko Mod klocka - Säljer nu en riktigt snygg seiko klocka som är modifierad, Det som är nytt är självaste urtavlan som är en mer stilig is/ himmelsk blå färg med arabiska siffror och utan seiko text.  Klockan är en automatisk klocka med mättet 39 mm. Märke: Seiko. Urverk: NH36A. Glas: Safir. Armband: Rostfritt stål.  Klockan är i mycket bra skick och allt fungerar som det ska. Klockboxen till höger medföljer! Skriv till mig om ni har några funderingar, jag är även öppen för bud!
armband silver - Säljer ett armband från Snö of Sweden i silverfärg med två sammanlänkade hjärtan. Oanvänt med lapp kvar.