Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Gucci Jumbo GG Hat
Gucci Jumbo GG Hat  - 89

Gucci Jumbo GG Hat

Storlek: L
Kategori: Accessoarer
Märke: Gucci
Färg: Beige

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gucci Jumbo GG Hat säljs i använd skick, den har sparsamt använts och är väldigt snygg. Alla tillbehör medföljer samt kvitto. Hämtas upp eller fraktas på köparens bekostnad. Buda på, priset är inte hugget i sten.

William
William
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gucci jumbo GG - Äkta såklart! Storlek M Nypris på gucci hemsidan 540€ (ca. 6000kr) Box och allt som medkommer med beställning medföljer✅ Kvitto (digitalt)✅  Skick 8/10
Gucci jumbo GG baseball keps - Säljer min briljanta gucci keps som jag använt i 1 år. Köptes för 340€  Vid övriga frågor kontakta mig, pris går att diskutera vid snabb affär.  Mvh
Gucci jumbo - Storlek m dustbag och kvitto ingår den är i fint skick
 Jumbo Gucci keps i beige med GG-mönster - Säljer en snygg keps från Gucci i beige med bruna GG-loggor över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm, justerbart spänne bak och är tillverkad i ett tåligt canvasmaterial. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med ikonisk design.
 Gucci jumbo - Snygg keps från Gucci i beige och brunt med det klassiska GG-mönstret över hela kepsen. Justerbar rem baktill och insida i vit bomull. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och trendig accessoar med tydlig designerstil.
Gucci jumbo keps - Säljer min gg jumbo keps beige vill bli av med den då den inte används mycket
Gucci jumbo keps beige - Riktigt snygg Gucci jumbo keps som inte är sönder nånstans. Den är lite smutsig i insidan men inget som inte går att tvätta bort. Du får med boxen till kepsen och allt är i mycket bra skick. Det går att förhandla pris!
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Burberry beige rutmönstrad keps - Säljer en klassisk beige keps från Burberry med det ikoniska rutmönstret i svart, vitt och rött. Kepsen har justerbar snapback och en svart patch med texten 'Burberry London England' bak. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Rolle - Byt mot nån jacka
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Svart keps från Chrome Hearts - Säljer en svart keps från Chrome Hearts med vita broderade kors och CH-logga framtill. Kepsen har böjd skärm och detaljer med Chrome Hearts-tryck på insidan. Snygg och streetinspirerad design med metallknapp på toppen.
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras