Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Gucci keps
Gucci keps - 0 Gucci keps - 1 Gucci keps - 2 Gucci keps - 3 Gucci keps - 4

Gucci keps

Storlek: Medium
Kategori: Accessoarer
Märke: Gucci
Skick: Bra skick

1999 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg keps från Gucci med ett tigertryck och det ikoniska GG-mönstret. Kepsen har en beige bas med svarta mesh-detaljer på sidorna för extra ventilation. Perfekt för att ge din outfit en lyxig touch. Självklart äkta.

Viktor
Viktor
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Polo Ralph Lauren Brun pufferjacka - Säljer en snygg brun pufferjacka från Polo Ralph Lauren. Jackan har en dragkedja framtill och två praktiska fickor med dragkedjor. Perfekt till våren, endast använd ett fåtal gånger så den är som ny!
Liknande annonser
Visa alla