Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Kepsar 20kr st
Kepsar 20kr st - 89

Kepsar 20kr st

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Vit

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bra skick vill bara bli av med allt

Erona Rexha
Erona Rexha
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
3 st New Era kepsar MLB - Tre snygga New Era kepsar med MLB-lag: Oakland A's i beige och grön, samt St. Louis Cardinals i rött och vitt!
3 st 200 kr st AC Milan kepsar i bomull - 200 kr st Tre snygga kepsar med AC Milan-logga, två i helvitt och en i svart med röd detalj och gul stjärna. Alla har böjd skärm och justerbar rem bak. Broderad klubbmärke framtill. Perfekt för dig som älskar fotboll och vill visa ditt lag.
Två kepsar  - Två klassiska kepsar: en vit med orange  logga och en röd Adidas. Båda är justerbara baktill.
Fyra st Gucci Kepsar - Säljer alla 4 antingen individuellt eller alla tillsammans. Inte använda
Uppköp av kepsar  - Hej! Jag och min kompis ägde ett litet accessoar företag för drygt 1 år sedan. Vi var tvungna att lägga ner då vi hade brist att driva företaget för jobb & skola tog all tid. Nu undrar vi om det är någon som är intresserad av att köpa upp dessa kepsar för ett bra pris. Det är cirka 45 kepsar. Köp och sälj vidare och tjäna lite pengar vetja! Kontakta mig vid intresse för pris
Utförsäljning av kepsar - Hej!  Jag och min kompis ägde ett litet företag för ett år sedan cirka. Vi stängde ner företaget för brist på tid då vi både studerar. Nu säljer vi resterande som blev över. Det är cirka 35 snygga, trendiga kepsar för ett väldigt bra pris! Bara skriv vid funderingar och intresse. Det ingår även en del kartonger till kepsarna
Armband 20 kr/st - Jättefina egengjorda armband! Om ni vill ha ett så skriv utifrån första bilden vilken ni vill ha, från vänster 1-7😊
Kepsar - 60 kr/styck eller båda för 100. Använda 2-3 gånger, lite smink kvar på insidan men går att tvätta bort. Obs! Champion kepsen är såld.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Ovala solglasögon från ARKET - Snygga ovala solglasögon från ARKET med brunmelerat sköldpaddsmönster på bågarna och bruna tonade glas. Trendig retrostil som ger en cool vibe till din outfit. Bågarna är tillverkade i plast och har en smal design.
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Hjärtformade pärlörhängen i guld - Snygga örhängen från WOS med hjärtformade pärlor i vitt och guldfärgade hoops. Perfekta för dig som vill ha en söt och trendig accessoar med en lyxig känsla. Materialet är metall och pärlimitation.
Svart keps från Fendi med FF-mönster - Säljer en svart keps från Fendi med det klassiska FF-monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm med svart kant och är tillverkad i tyg med exklusiv känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig touch.
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Kedjehalsband i guldfärg med fem droppformade vita pärlhängen. Halsbandet har en klassisk länkdesign och pärlorna ger en elegant touch. Perfekt för att lyfta din stil med en trendig accessoar.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!