Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Glittriga Klämmor
Glittriga Klämmor  - 89 Glittriga Klämmor  - 90

Glittriga Klämmor

Storlek: X
Kategori: Accessoarer

30 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Aldrig använt hår klämmor men en diamant fattas på ena klämman.

LaFG
LaFG
(24)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klämmor - Superfina och sällan använda alla för 50kr
Söta klämmor  - Jätte gulliga klämmor till håret både för barn & vuxna 🥰 perfekt för att se söt och gullig ut 😻
Svart Klämma - Använd några gånger. Är i mycket bra skick. Säljer då jag har för många klämmor. Är cirka 7 cm. Köparen står för frakten
Klämmor - Superfina klämmor sällan använda. Alla för 100kr eller ett par för 30kr
Set med glittriga hårspännen och klämmor - Säljer ett lyxigt set med hårspännen och klämmor i silver, guld och svart. Innehåller pärlspännen, blommiga och glittriga detaljer samt strass. Perfekt för att ge din frisyr extra bling och stil. Flera olika former och mönster, bland annat blomformade och pärlklädda spännen.
Klämmor till hår - Jätte gulliga klämmor till håret både för barn & vuxna 🥰 perfekt för att se söt och gullig ut 😻
Klämma - Klämma som ser ut som en fjäril. Fint skick 30 kr 🩷
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
Svart New York Yankees keps ”fitted” - Snygg svart keps från New Era med New York Yankees-logga i vitt framtill och broderad Frihetsgudinna i turkos med texten ”greetings from New York” på sidan. Platt skärm och klassisk snapback-modell. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med detaljer.  Storlek 7 3/8 eller 58,7.
Vintage bangle - Köpte på secondhand butik
Guldfärgad örhängen med pärlor - Snygga örhängen i guldpläterad metall med konformade hängen och små vita pärlor. Designen är modern och edgy, perfekt för dig som gillar att sticka ut. Passar till många olika stilar och ger en cool touch till din look.
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.