Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Kristall armband
Kristall armband  - 89 Kristall armband  - 90 Kristall armband  - 91 Kristall armband  - 92

Kristall armband

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Rosa

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vet ej hur stor e den..Jag har int den på mig längre och vill bli gärna av med den.Kristallerna som är på armbandet är garnet och rosenkvarts :D var dyr som jag har hört

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Marilyn Manson cd - Cd,den har typ spawnat i min rum från ingenstans men användes aldrig.Är i bra kondition
Dr.Dre cd - jag fick denna av min syrra vet ej hur mycket det kostar!I väldigt bra kondition .Priset kan självklart diskuteras
FALL OUT BOY CD - Fall out boy cd,glöm hur jag ens fick den men aja,den e i bra kondition
BDG baggy cargo jeans  - XS baggy jeans,har köpt från Urban outfiters,de e i bra kondition,har köpt för ungefär 1000kr i danmark,har använd de mycket så det blir billigare
Metallica patch - Metallica patch.Betalade 30kr för den typ 3/4 år sedan och behöver ej den.
Blå  linnetopp från Ginatricot - Blå linnetopp från ginatricot som jag har köpt här på plick,användes ej så mycket ❤️Priset kan diskuteras! Köptes för 180kr
Hottie pin - .pin lol
Lindex väska :3 - Väska,vet ej Hur mycket den kostade men ej mycket,kontakta om du vill ha fler bilder!
Liknande annonser
Visa alla
Rosa kristall armband med elefantpärla - Sött armband med runda rosa kristaller och en liten elefantformad kristall i rosa.
Armband med kristaller  - Snyggt armband i svart med två rader glittrande silvriga kristaller som ger en lyxig känsla. Armbandet är omlott och har en justerbar kedja för perfekt passform. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med extra bling. Kan använda som choker halsband
Guld armband med kristall  - Snygg elegant guldarmband med kristall i mitten💛
kristall armband  -  armband med äkta kristaller i regnbågens färger och en silverfärgad ros som detalj. Är kristaller för alla chackran.
 Fejk kristaller  - Bilderna visar en nyckelring med en sten och en lös rosa sten.Frakten är ca 22-100kr beroende på vikten på produkten . Kontakta mig om du vill köpa.
Guldigt armband med kristall - Snyggt och stilrent armband i guldton med en glittrande kristall som detalj framtill. Öppen design som gör det enkelt att ta på och av. Perfekt för dig som gillar minimalistiska smycken med en touch av bling.
Guldigt armband med kristaller - Snyggt guldigt armband med glittrande kristaller i form av blad och små stenar. Designen är elegant och har en tunn, böjd form som sitter fint runt handleden. Perfekt för dig som gillar detaljer och vill ha något som sticker ut.
Fortsätt i appen →