Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Ametist Hänge
Ametist Hänge - 89

Ametist Hänge

Storlek: Xs
Kategori: Accessoarer

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ametist smyke

DANIELLA98
DANIELLA98
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ametist hänge - Äkta ametist som har blivit ”slipad” till formen av en skyddsängel. Köpt på kristallrummet i Gamla Stan för 180kr. säljer pga att jag inte har haft användning för hänget💕
Handgjord ametist-hänge i silvertråd - Unikt hänge med en polerad, djup lila ametist infattad i konstnärligt virad silvertråd. Stenen är droppformad och omsluts av detaljerade spiraler och pärlformad kant. Perfekt för dig som gillar boho eller magisk stil.
Äkta ametist - Köpte den 2021 men har ingen användning för den. Den kostade 300kr och jag säljer den för 200 men akn sänka till 150kr vid snabb affär. Pris kan diskuteras ännu mer. Du står för frakten.
Ametist svamp  - Ametist svampar  Har flera olika kristaller/stenar
Ametist örhängen - Jätte gulliga ametist örhängen kostar 50kr plus frakt på 15kr
ametist armband - kristallen hjälper med meditation, avslappning och helhetssyn! köpt på en marknad i london :))
ametist berlock - halsbands berlock i ametist med en silvrig drake. kontakta gärna vid frågor💕
Ametist amband - Jättefint armband i ametist! Använd gärna köp nu
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, silverpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.
Maria Nilsdotter örhänge  - Säljer detta Maria Nilsdotter örhänge box o allt medföljer. Det är bara ETT örhänge!❤️
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd
Rutig skinnbälte från Burberry - Säljer ett snyggt Burberry-bälte i svart skinn med klassiskt rutigt mönster i grått och rött. Bältet har en metallspänne med Burberrys ikoniska TB-logga och detaljer med riddare. Perfekt för att lyfta din outfit. Det finns en hål har använt ett par gånger