Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Ametist Hänge
Ametist Hänge - 89

Ametist Hänge

Storlek: Xs
Kategori: Accessoarer

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ametist smyke

DANIELLA98
DANIELLA98
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ametist hänge - Äkta ametist som har blivit ”slipad” till formen av en skyddsängel. Köpt på kristallrummet i Gamla Stan för 180kr. säljer pga att jag inte har haft användning för hänget💕
Handgjord ametist-hänge i silvertråd - Unikt hänge med en polerad, djup lila ametist infattad i konstnärligt virad silvertråd. Stenen är droppformad och omsluts av detaljerade spiraler och pärlformad kant. Perfekt för dig som gillar boho eller magisk stil.
Äkta ametist - Köpte den 2021 men har ingen användning för den. Den kostade 300kr och jag säljer den för 200 men akn sänka till 150kr vid snabb affär. Pris kan diskuteras ännu mer. Du står för frakten.
ametist kristall - Fin ametist kristall 💞 osäker på vilket pris jag köpte den för ❤️har 2st!
Ametist svamp  - Ametist svampar  Har flera olika kristaller/stenar
Hängen  - Hängen för halsband.
Ametist amband - Jättefint armband i ametist! Använd gärna köp nu
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Stilrent halsband i guldfärgad metall med kedja och fem droppformade vita pärlhängen. Perfekt för att ge en elegant touch till din outfit. Klassisk design som passar till många stilar.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
Ovala solglasögon från ARKET - Snygga ovala solglasögon från ARKET med brunmelerat sköldpaddsmönster på bågarna och bruna tonade glas. Trendig retrostil som ger en cool vibe till din outfit. Bågarna är tillverkade i plast och har en smal design.
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd