Alla kategorier > Accessoarer
Louis Vuitton mössa
Louis Vuitton mössa - 89 Louis Vuitton mössa - 90

Louis Vuitton mössa

Storlek: Onesize
Kategori: Accessoarer
Färg: Grå

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hejsan väljer nu att sälja mössan på grund av att jag köpt mig en annan! Mössan är i gott skick men ändå lite tight. Fräsch och stilig/nytvättat Jag tar emot byten så det är bara att slå en pling så kommer vi på något bra🙏

Fuckupictures
Fuckupictures
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Silvrig ring med nitar - Ring från Edblad med nitar, skulle inte säga den har några tydliga tecken på användning men är använd fåtal gånger, storlek 19,50 som motsvarar L-XL
Silverfärgad klocka x Doventi  - 🌟 Doventi - Helt ny och oanvänd klocka i toppskick!  🎁 Levereras komplett med originalbox. ✨ Perfekt skick, garanterat utan defekter. ⚙️ Enkel justering för optimal passform. 🚀 Snabb leverans samma dag – direkt till dig!
Louis Vuitton 💖 - Säljer en snygg handväska från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och beige. Väskan har ljusa handtag och detaljer i skinn, samt guldfärgade metalldetaljer och dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och har en stilren, rundad form.
Guldiga 6mm bred halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 14k guldplätering på rostfritt stål Bredd: 6mm Längd: 42-50cm Nickelfria och handgjorda.
Ferregamo Bälte  - Säljer ett helt nytt bälte. Storlek 110. Snabb frakt.
Armband  - Några finns i silver
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.