Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Örhängen  - Blandade örhängen värt över 600kr som bara har legat.
Örhängen  - Tre par örhängen. Jag säljer fler andra örhängen kolla gärna in min profil💖
Örhängen - Silver kedjor från shein
Örhängen  - Handgjorda örhängen i rostfritt stål med pärlor 🎀5,5 cm långa 💖
Örhängen  - Så söta örhängen💕obs pluppen man sätter fast örhängena med kommer inte med💕
Örhänge
Örhänge - 89 Örhänge - 90

Örhänge

Storlek: ?
Kategori: Accessoarer
Färg: Silver

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer detta fina örhänge från Alvazessentials. Det har bara använts en gång (till bilden). Köpte det för 170kr och säljer för 120kr, skriv för mer detaljer💗

Filippa Brittsten
Filippa Brittsten
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Örhängen  - Blandade örhängen värt över 600kr som bara har legat.
Örhängen  - Tre par örhängen. Jag säljer fler andra örhängen kolla gärna in min profil💖
Örhängen - Silver kedjor från shein
Örhängen  - Handgjorda örhängen i rostfritt stål med pärlor 🎀5,5 cm långa 💖
Örhängen  - Så söta örhängen💕obs pluppen man sätter fast örhängena med kommer inte med💕
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
Burberry beige rutmönstrad keps - Säljer en klassisk beige keps från Burberry med det ikoniska rutmönstret i svart, vitt och rött. Kepsen har justerbar snapback och en svart patch med texten 'Burberry London England' bak. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Rolle - Byt mot nån jacka
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Maison Margiela silver armband - Stilrent armband i silverfärgad metall från Maison Margiela. Länkarna är robusta och låset har det ikoniska numermönstret ingraverat. Perfekt accessoar för dig som gillar minimalistisk och modern design med en twist.