Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Kylie jenner ögonskuggspalett
Kylie jenner ögonskuggspalett - 89 Kylie jenner ögonskuggspalett - 90 Kylie jenner ögonskuggspalett - 91

Kylie jenner ögonskuggspalett

Storlek: .
Kategori: Accessoarer
Märke: UGG

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nästan ny, bara testat nån av färgerna

Ximena0010
Ximena0010
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Hårklämmor från Kylie Jenner - Är helt nya och oanvända.
Hårband från Kylie Jenner - Är helt ny och oanvänd.
Ögonskuggspalett - Ögonskuggspalett från sigma Köpt från HM Super fina färger
Ögonskuggspalett - Ögonskuggspalett från smashbox Super snygg
Ögonskuggspalett - Ögonskuggspalett från Revolution! bara testat lite av den mörkblå färgen, annars är paletten orörd. 🩷💙❤️💜💛💚
Ögonskuggspalett - Säljer denna ögonskuspalett då jag nästan aldrig använder den, medföljer även en liten borste
Ögonskuggspalett - Säljer denna jättefina ögonskuggspalett då den inte kommer till användning (Helt oanvänd!) nypris: 375 kr. Kom privat för frågor eller fler bilder❤️
urban decay naked ögonskuggspalette - säljer denna ögonskuggspalett bara testats en gång!   kostar runt 600-700 på kicks men säljer för 300. Borsten man får med saknas dock.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!
Bälte - Helt ny
Rött H-armband från  - Snyggt armband från ermès i silverfärgad metall med röda emaljdetaljer och den ikoniska H-formade låset framtill. Stilren och modern design som verkligen sticker ut. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva märken och vill ha något som syns.
Seiko klocka med grön urtavla - Stilren Seiko klocka med grön urtavla och tydliga index. Boetten och länken är i silverfärgat rostfritt stål. Klockan har en sportig känsla med robust länk och klassisk design. Perfekt för dig som gillar snygga accessoarer med lite edge.
Seiko GMT Pepsi Mod klocka - Säljer nu en riktigt snygg seiko klocka som är modifierad,  Klockan är en automatisk klocka med mättet 40mm. Märke: Seiko. Urverk: Pepsi GMT. Glas: Safir. Armband: Rostfritt stål.  Klockan är i mycket bra skick och allt fungerar som det ska. Svarta Klockboxen till höger medföljer! Skriv till mig om ni har några funderingar, jag är även öppen för bud!
Seiko Mod klocka - Säljer nu en riktigt snygg seiko klocka som är modifierad, Det som är nytt är självaste urtavlan som är en mer stilig is/ himmelsk blå färg med arabiska siffror och utan seiko text.  Klockan är en automatisk klocka med mättet 39 mm. Märke: Seiko. Urverk: NH36A. Glas: Safir. Armband: Rostfritt stål.  Klockan är i mycket bra skick och allt fungerar som det ska. Klockboxen till höger medföljer! Skriv till mig om ni har några funderingar, jag är även öppen för bud!
armband silver - Säljer ett armband från Snö of Sweden i silverfärg med två sammanlänkade hjärtan. Oanvänt med lapp kvar.