Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Mån ring silver
Mån ring silver  - 89 Mån ring silver  - 90

Mån ring silver

Storlek: X
Kategori: Accessoarer
Färg: Silver

25 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

⭐️Säljer mycket smycken nu då jag har för mycket och rensar, så bara att skriva vid frågor eller behov av fler bilder🤍✨🌟Paketpris vid köp av flera smycken/plagg.

BECCA✨🤍💫☁️
BECCA✨🤍💫☁️
(22)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Måne och stjärna ring!  - Helt ny!
Mån ring pandora - Säljer min mån ring från Pandora då den ej kommer till så mkt användning. Använd men fortfarande i väldigt gott skick! Storlek 56 passar på mitt långfinger eller pekfinger
Ringar i silver och guld med sol och måne - Två snygga ringar, en i silver med månmotiv och små stenar, och en i guld med en sol och glittrig detalj i mitten. Perfekt för dig som gillar unika smycken med himmelska vibes. Båda ringarna är öppningsbara och kan justeras i storlek.
Silver ring  - Ring i äkta silver med små Cubic Zirconia stenar från Glitter (ena stenen har ramlat av och ersatts med en ny (se bild 3), men det syns knappt
Äkta silver ring  - 2st sötta silver ring. Äkta silver. Storlek 16.5mm . Fint skick. Går bra köpa ett. Båda 260kr plus frak.  Filmar när jag postar för säkerhets skull.
Snygga äkta silver ring - Snygga äkta silver ring mycket fint skick. Storlek 17-18mm  Pris från 100-150
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Svart New York Yankees keps ”fitted” - Snygg svart keps från New Era med New York Yankees-logga i vitt framtill och broderad Frihetsgudinna i turkos med texten ”greetings from New York” på sidan. Platt skärm och klassisk snapback-modell. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med detaljer.  Storlek 7 3/8 eller 58,7.
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
H svart läderbälte med H-spänne - Snyggt svart bälte från H i äkta läder med det ikoniska stora H-spännet i silverfärgad metall. Bältet levereras i original orange H-box och har vita kontrastsömmar längs kanterna för en exklusiv look.
Guldfärgad örhängen med pärlor - Snygga örhängen i guldpläterad metall med konformade hängen och små vita pärlor. Designen är modern och edgy, perfekt för dig som gillar att sticka ut. Passar till många olika stilar och ger en cool touch till din look.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
Vintage bangle - Köpte på secondhand butik