Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Chunky silver armband  - Säljer detta silver armband jag köpte i Italien i Milano för 3 år sen i en smyckesaffär. Blev tyvärr guldtjej ett halvårsennare så inte fått så mycket användning för de💞
Armband i silver - Armband i äkta silver från Vidal&Vidal säljes. Tyvärr aldrig kommit till användning, nyskick.
Armband i silver  - Jättevackert armband i silver. Säljer pga använder ej silver. Endast använd några enstaka gånger.
YSL armband i silver - Ett silverrent ysl armband i silver som är äkta men förpackning saknas eftersom den är från min mormor.💞
Två fina armband i silver! - Säljer två fina armband i silver! Pris för båda
Glittrigt armband i silver - Snyggt och glittrigt armband i silver med flera rader av gnistrande stenar som är gjorda av glas. Perfekt för att ge en extra touch av glamour till din outfit. Imagine ha denna på sig på en fest.
Supersnygg armband i äkta silver  - Superfint armband äkta silver ca 22cm 400kr plus frakt. Fast pris. Ny skick
Chunky armband i vitt och silver
Chunky armband i vitt och silver  - 89 Chunky armband i vitt och silver  - 90 Chunky armband i vitt och silver  - 91

Chunky armband i vitt och silver

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Accessoarer

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

More is more! Ett supercoolt chunky armband med cirklar och fyrkanter i krämvitt och silver. Ett riktigt statement armband och det går garanterat inte obemärkt förbi! Passar perfekt likaväl i skolan som på en drink eller fest. Armbandet är 5cm brett och sätts ihop av resårband som gör att det enkelt går att ta av och på samt passar de med en större handled. Mitt pris 100kr.

Bea
Bea
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jeansjacka från Gant - Suuupercool jeansjacka från Gant i en mörk wash. “Chunky” dragkedja och två fickor på framsidan. I princip oanvänd och därav i toppskick. Är i storlek S men passar även XS. Nypris 2000kr.
Halsband med panda - Unikt och coolt halsband med en panda på. Pandan är i svarta och vita stenar med gulddetaljer. Kedjan är i guldig färg med lås och justerbar längd. Märket är okänt. I princip oanvänd och därför i ett väldigt gott skick. GRATIS FRAKT då det skickas i ett vanligt kuvert.
Svart KENZO-sweater med blommig logga - Den PERFEKTA vår- och sommartröjan! Materialet är ett lite hårdare bomullstyg, vilket ger en lyxig känsla. Sweatern är i storlek XS, men passar S om man vill ha den tajtare. Använd sparsamt, därav mycket bra skick. Slutsåld modell.
Svart unisex skjorta/overshirt/jacka från Eytys - Världens coolaste unisex skjorta/overshirt/jacka från Eytys i modellen “Sierra Cali”. Plagget går att använda som en skjorta, overshirt, eller jacka. Storleken är XS, men passar även S bra. Mycket bra skick. Nypris runt 2500kr.
Tidlös tweedkavaj med fransar i svartvitt från H&M - Så snygg och femenin kavaj med fransar och andra dekorationer från H&M. Kavajen har lätta axelvaddar och ingen knäppning och ger en fin silhuett när den är på. Passar lika bra till jobbet som till vardags. Storlek 36. Går att tvätta i maskin på 30°c
Berlocker till smycken - Två supersöta berlocker att sätta på valfria smycken. Den ena föreställer en ananas och den andra en klubba. Båda är i ett silvrigt material, troligtvis inte riktigt silver då jag inte kan hitta en stämpel. Inköpta i Frankrike för ett antal år sedan. Oanvända och i ett mycket bra skick. Kan sättas på ett armband eller halsband men kan även göras om för att passa det ändamål du vill ha dom till. 20kr styck. GRATIS FRAKT!!
Grön vårjacka från GANT - Den perfekta vårjackan! En grön, tunnare quiltad jacka från GANT. Jackan är i storlek XS och är true-to-size. Är i ett mycket bra skick. Extra knapp medföljer. Går att tvätta i maskin på 30°C. Nypris runt 2000kr.
Klassisk mönstrad, figursydd Zara-kavaj i ullblandning - OTROLIGT fin och femenin kavaj från Zara. Kavajen har en knapp på framsidan och tre mindre knappar på respektive ärm, fake-fickor där fram, patches på armbågarna, samt tunnare axelvaddar som ger en timglasfigur när kavajen är på. Storlek S.
Liknande annonser
Visa alla