Alla kategorier > Accessoarer
Örhängen av olika slag!
Örhängen av olika slag! - 89

Örhängen av olika slag!

Storlek: -
Kategori: Accessoarer
Färg: Flerfärgad

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Allt för 100kr

Stella
Stella
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ringar av olika slag  - Olika ringar från olika märken. H&M, SHEIN, Ur&Penn. 6 ringar för 60 kr, 3 för 40 kr och 1 för 15 kr. Om ni inte vill köpa alla 6 får ni höra av er.
Örhängen i olika färger - 4 par örhängen som aldrig har använts då det inte är min stil. Alla 4 ingår i köpet!🌸
Mix av statement örhängen i olika färger fest - Säljer ett gäng unika statement örhängen i olika former och färger. Här finns blommiga, hjärtformade, glittriga och pärlprydda örhängen i silver, guld, lila, rosa, blått och grönt. Perfekt för dig som vill sticka ut med accessoarer som verkligen syns.
Handgjorda Örhängen i olika designer av rostfritt stål💗 - Jag driver ett UF-Företag och tillverkar örhängen i rostfritt stål i olika designer. Priserna ligger på 99kr - 149:- Bara att höra av sig vid frågor!💗
Samling av olika stenar och kristaller - En vacker samling av olika kristaller i olika färger och former. Inkluderar en hjärtformad blå kristall, en svart pilspetsformad kristall, samt flera andra i nyanser av rött, grönt och blått. Perfekt för samlare eller som dekoration. Osäker om dom är äkta.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.
Guldigt 9mm bred halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 18K guldplätering på rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38-43cm Nickelfria och handgjorda.
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.