Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Maggiore keps S3 C1
Maggiore keps S3 C1 - 89 Maggiore keps S3 C1 - 90 Maggiore keps S3 C1 - 91

Maggiore keps S3 C1

Storlek: One size
Kategori: Accessoarer
Färg: Beige

1700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min Maggiore-keps, limited edition. Kepsen, som är i bra skick, är justerbar med kardborreband i nacken. I köpet ingår även kartong samt dust bag i original. Kepsen kan skickas om köparen står för frakten.

Åsa
Åsa
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
MAGGIORE S3 C1 - Säljer min oanvända MAGGIORE S3 C1. ONESIZE, går ej att få tag på
MAGGIORE S3 C4 - MAGGIORE S3 C4, oanvänd. Limiterad och går ej att få tag på längre.  Box & påse följer med
Maggiore s3 c1 - Maggiore s3 c1 limiterad  Helt oanvänd endast öppnad från kartong för bild Dust bag och original box ingår
Maggiore keps S3 C1 - Det är en maggiore keps som jag köpte direkt från hemsidan för 800 kronor när den släpptes. Jag har bara använt den (2-4 gånger inomhus inget utomhus så super bra skick!) Säljer till den med bäst bud. Oseriösa köpare uppskattas INTE. Inte mötas upp
Beige och svart keps från Maggiore - Snygg keps från Maggiore i beige framtill och svart mesh baktill. Framsidan har ett stort broderat motiv med vintage-foto. Justerbar passform med klassisk kepsform. Kommer i exklusiv förpackning och dustbag.
Keps från Maggiore Limited Edition S3 C5 - Säljer en exklusiv keps från Maggiore. Kepsen är grå-blå framtill med ett svartvitt foto-tryck och har marinblå mesh baktill för extra ventilation. Justerbar rem baktill i läder för perfekt passform. Använd extremt försiktigt. Kommer i originalförpackning. Priset ej hugget i sten🙌Perfekt i sommar!
Beige keps Maggiore Marilyn Monroe - Snygg beige keps från Maggiore med ikoniskt Marilyn Monroe-tryck framtill. Framsidan är i mockaliknande material och baksidan har mesh i mörkbrunt för extra ventilation. Perfekt accessoar för en cool och avslappnad look.
MAGGIORE S3 C2 - Oanvänd S3 C2 MAGGIORE keps. Limiterad och går ej att få tag på. Keps och påse följer med
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Stilrent halsband i guldfärgad metall med kedja och fem droppformade vita pärlhängen. Perfekt för att ge en elegant touch till din outfit. Klassisk design som passar till många stilar.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
Ovala solglasögon från ARKET - Snygga ovala solglasögon från ARKET med brunmelerat sköldpaddsmönster på bågarna och bruna tonade glas. Trendig retrostil som ger en cool vibe till din outfit. Bågarna är tillverkade i plast och har en smal design.
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd