Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart pärlarmband i olika material - Säljer nu dessa armband pågrund av att jag inte har någon användning av dem tyvär ingen som hälst aning vart dem skulle kunna vara ifrån skulle tänka mig från någon smyckesbutik. [Info]fyra svarta armband med pärlor: två med glansiga pärlor, ett med matta pärlor och ett med porösa lavasten-liknande pärlor. Alla är elastiska och passar till de flesta handledsstorlekar. Perfekt accessoar för en stilren look. Pris går givetvis att diskuteras.
Olika r - Guldiga ringar
Fem olika ringar i guld - Säljer fem olika typer av ringar i guld. Säljer dom alla pga att dom inte kommer till användning och inte passar längre.skulle säga dock att ringarna är åt det mindre hållet. Om ni vill ha fler frågor eller bilder är det bara att höra av sig 💕
Halsband/ chokers  - Jätte coola halsband/ chockers. Helt nya och oanvända men inte riktigt min stil.  (Swisha för frakt)
Julörhängen i olika designer - Säljer ett set med fyra par julörhängen. Det finns två par gröna julgransörhängen, ett par röda tomteluvaörhängen och ett par renörhängen med pärlor. Perfekta för att sprida julstämning på festen eller middagen! 🎄🎅🦌de rengörs med alsolsprit innan de säljs! säljer de för 15kr/st och alla för 60 kr, kan gå ner i pris både för alla och för de styck! tryck INTE på köp nu utan att prata med mig först!
Blommiga glasmarkörer i olika färger - Säljer ett set med sex glasmarkörer i form av blommor. Varje markör har en unik design och färg. Ringen är i guld. Perfekt för att hålla koll på glasen vid festliga tillfällen.🎉🥂⭐️ De är lätta att fästa på glasets fot. Jag driver ett uf företag som heter DrinkRingsUF. På min sida går det att hitta fler glasmarkörer i andra teman också! Jag tillverkar alla glasmarkörer själv.
Rostfritt Stål Guldringar i olika storlekar  - Storlek: 16, 17, 18, 19, 20, 21. 4 mm Meddela mig vilken storlek du vill ha🫶🏻. Kan mötas upp i Örebro.
Set med tunna guldringar i olika former - Säljer ett set med tunna guldfärgade ringar i minimalistisk stil. Ringarna har olika former och detaljer, bland annat cirklar, stavar och små stenar. Perfekta att bära tillsammans eller var för sig för en trendig look.🤩
chokers I olika motiv och material
chokers I olika motiv och material - 89 chokers I olika motiv och material - 90

chokers I olika motiv och material

Storlek: onesize
Kategori: Accessoarer

10 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Olika choker halsband. Den nedersta är i faux suede material, sedan är den över i spets, den näst längst upp är i faux läder och den längst upp är i metall. Alla i fint skick! 1 för 10kr eller alla för 30 (pris går att diskutera) Frakt för 1 choker är 11kr men det kan ändras beroende på hur många du köper🥰

Ebba Lopez
Ebba Lopez
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla