Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit keps från MINTTU - Snygg vit keps med broderad text 'Original MINTTU' i rött och blått framtill. Justerbar passform med plastspänne baktill. Perfekt för en avslappnad stil.
Mössa - Helt ny!
Vit mössa - Vit mössa med faux fur boll på toppen. Supermysig och söt! Endast använd ett fåtal gånger, så i bra skick.  Stretchigt material.
Mössa - Mössa med svart text.
Ljus mössa - En varm och mysig mössa med öronlappar. Mössan är i en ljus färg med ett mönster på toppen. Den har en pälskant runt om och en snodd att dra åt under hakan.
Afterski mössa  - En afterski mössa som liknar minttu sin bara att det står afterski istället! Passar båda killar och tjejer och den är no size. Helt ny, inga defekter eller något fel på den!
Decrese mössa  - Decrese mössa i vit har aldrig haft den på mig den är helt ny
MINTTU MÖSSA
MINTTU MÖSSA - 89 MINTTU MÖSSA - 90

MINTTU MÖSSA

Storlek: All sizes
Kategori: Accessoarer
Färg: Vit

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny mössa som ej är använd.

Tuva Andersson
Tuva Andersson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Örhängen med halsband  - Stilrena örhängen och halsband inspirerade av Maria Nilsdotter. Material-rostfritt stål. Örhängen längd-3,7cm, halsband längd-40cm. ☝️Vid köp ingår två extra berlocker som kan bytas ut, då själva hänget är ömtåligt och känsligt för stötar.
Stilfullt halsband med pärlor  - Material-rostfritt stål, bra kvalitet. Kedjetjocklek-7mm
guldig spikring från edblad  - guldfärgad spinkig ring från edblad
Handgjort halsband  - Kedjetjocklek-8mm .Nickelfri. Högkvalitativ rostfritt stål 316 .
Acne mössa mörkblå - Hej! Säljer en riktigt snygg mörkblå acne mössa som är i helt nytt skick. ☃️