Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Svart klassiskt skärp i äkta läder
Svart klassiskt skärp i äkta läder - 0 Svart klassiskt skärp i äkta läder - 1 Svart klassiskt skärp i äkta läder - 2

Svart klassiskt skärp i äkta läder

Storlek: Adjustable
Kategori: Accessoarer
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

399 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Stilrent svart bälte i äkta läder med en snygg, silvrig metallspänne. Bältet har en slät yta utan mönster och flera hål för justerbar passform. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.

Costa Closet 🃏
Costa Closet 🃏
(14)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
rutigt skärp i läder - Snyggt bälte med klassiskt rutigt mönster i svart och grått. Bältet har en stor logga i metall som spänne och är gjort i skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Svart skärp från Emporio Armani äkta läder - Snyggt svart bälte från Emporio Armani i äkta skinn med en stilren, rektangulär metallspänne och den klassiska Armani-loggan i silver. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en exklusiv touch. Tillverkat i Italien. Helt äkta i läder storlek 75/30. 1000kr nytt
Svart klassisk keps i bomull - Säljer en stilren svart keps med böjd skärm och justerbar rem baktill. Kepsen är tillverkad i bomull och har en enkel, clean look utan loggor eller mönster. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil och vill ha en keps som funkar till allt.
Svarta solglasögon i klassisk modell - Snygga svarta solglasögon med klassisk rektangulär form och mörka glas. Perfekta för soliga dagar och ger en stilren look. Bågarna är blanka och robusta, passar de flesta ansiktsformer.
Svart skärp i skinn från J.Lindeberg - Säljer ett svart bälte från J.Lindeberg i äkta skinn, tillverkat i Italien. Skärpet har ett brett band och en stor, fyrkantig metallspänne med modern design. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Herr bälte i läder  - Säljer detta bälte som jag fick i gåva.
L och V svart armband i läder - Snyggt svart armband från L och V i äkta läder med klassiskt monogrammönster och silverfärgat L och V-logo framtill. Armbandet har en stilren design och levereras med originalpåse och förpackning. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Ovala solglasögon från ARKET - Snygga ovala solglasögon från ARKET med brunmelerat sköldpaddsmönster på bågarna och bruna tonade glas. Trendig retrostil som ger en cool vibe till din outfit. Bågarna är tillverkade i plast och har en smal design.
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Hjärtformade pärlörhängen i guld - Snygga örhängen från WOS med hjärtformade pärlor i vitt och guldfärgade hoops. Perfekta för dig som vill ha en söt och trendig accessoar med en lyxig känsla. Materialet är metall och pärlimitation.
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Kedjehalsband i guldfärg med fem droppformade vita pärlhängen. Halsbandet har en klassisk länkdesign och pärlorna ger en elegant touch. Perfekt för att lyfta din stil med en trendig accessoar.