Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Mockberg klocka
Mockberg klocka - 89 Mockberg klocka - 90

Mockberg klocka

Storlek: ONESIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Apple

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt oanvänd, läder.

Ebba
Ebba
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mockberg klocka  - Helt ny Mockberg klocka i guld med lappen kvar och ett helt nytt matchande armband. Originapris 1600 för klockan och 600 för armbandet❣️
Mockberg klocka guld - Säljer min fina klocka från Mockberg! Klockan är fullt fungerande och original box medföljer (locket är slitet) samt alla extra delar för att kunna förlänga klockan. Klockan har inga större defekter förutom att man kan se att liten del av guldet har försvunnit på insidan av klockan vid spännet så inget som syns (se sista bild)❤️Orginalpris ligger på 1599!!
Mockberg klocka  - Vill kolla om någon är intresserad av min mockberg klocka i guld. Jag har tagit bort två länkar och vid köp följer de såklart med samt ask och mockberg kasse. Den är använd med absolut inga stora tydliga defekter på den däremot så är den som sagt använd och har små små ”repor”
Mockberg klocka - Helt oanvänd, läder
Mockberg klocka  - Klocka från mockberg med svart läder band. Klockan är aldrig andvänd!💗
Mockberg klocka  - Mockberg klocka i roséguld. Fint skick. Orginalpris: 1500kr.
Mockberg klocka - En mockberg klocka i nytt skick, den har gjort smalare full handleden från ur&penn men de extra bitarna skickas med i nytt skick💕 Säljer endast av andledningen att jag inte använder silver längre utan fick en mockberg i guld😊
Klocka Mockberg - Säljer denna super fina klocka fårn Mockberg. Använd fåtals gånger, har kvar låda och länkar finns kvar för att förlänga. Kan tänka mig sänka pris vid snabb affär.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!110cm
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Omega x Swatch MoonSwatch Snoopy X Woodstock - Säljer en Omega x Swatch MoonSwatch Mission to the Moonphase i vit biokeramik. Klockan har vit urtavla med svarta detaljer, blå sekundvisare och Snoopy-motiv. Vit rem med Omega-logga. Levereras i originalförpackning.
Pearl Spike Sleek Earrings - LYLA - Säljer ett par helt oanvända örhängen från LYLA! Slutsålda på hemsidan, nypris 289kr💘💘
En riktigt skön mössa  - En riktigt stilren mössa som är skön
Rolle - Byt mot nån jacka