Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Hårspänne pärlor
Hårspänne pärlor - 89 Hårspänne pärlor - 90

Hårspänne pärlor

Storlek: INGEN
Kategori: Accessoarer

9 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefint hårspänne med pärlor som behöver ett nytt hem! Köpt på Monki för någon månad sen. Frakt tillkommer så om du är intresserad så kan jag kolla hur mycket den kostar.💕

Innea
Innea
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Hårspänne med pärlor - Har ett till rektangulärt. Vid funderingar skicka gärna pm! 😊  Pris är diskuterbart
Hårspännen med pärlor - Säljer ett set med tre eleganta hårspännen. Två av dem är dekorerade med vita pärlor i olika storlekar och det tredje har genomskinliga pärlor. Perfekt för att ge en stilfull touch till din frisyr.
Hårspänne med pärlor - Stilrent hårspänne dekorerat med vita pärlor i två rader. Perfekt accessoar för att ge frisyren en elegant touch. Metallspänne på baksidan för enkel användning.
Hårspännen med pärlor - Snygga hårspännen dekorerade med vita pärlor. Perfekta för att ge en elegant touch till din frisyr. Setet innehåller olika former och storlekar av spännen, alla med en glansig finish. Super söta att ha i håret, köpta på shein. 💗
Pärl Hårspänne  - Fint pärlhårspänne med vita pärlor och guldig bas, lite slitet på baksidan men inget som såna när man har på sig det👌⭐️💓
Hårspänne med pärlor - Elegant hårspänne dekorerat med vita pärlor. Perfekt för att ge en stilfull touch till din frisyr. Spännet har en guldig bas som ger en lyxig känsla.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
ForestNight (XS);Medium Almond - Snygga handgjorda press-on naglar i mörkgrönt, nude och vitt med coola mönster och guldiga detaljer. Mix av glansiga och, vissa med mönster. Kommer i  XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm , och har en elegant, almond form.
guldklocka - helt ny jättefin guldklocka från Lorenzo Milano, den är endast öppnad och har plasten kvar på både banden och själva uret😊manual och verktyg för att ta bort länkar följa med!💞nypris på klockan är:1695kr, säljer då jag ej använder och den tar bara plats😊skriv gärna vid frågor!
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!
BabyShoujo (S);Medium Almond - Säljer ett set med handgjorda press-on naglar i ljusrosa och pärlemor med holografiska detaljer. Naglarna har 3D dekorationer som rosetter, blommor, hjärtan och strass i silver och rosa. Formen är almond och materialet är akryl. Perfekt för dig som vill ha extra glam.
CoCo (S);Medium Almond - Set med handgjorda lösnaglar i rosa med glansig finish, dekorerade med 3D-accessoarer som pärlor, strass, hjärtan, rosetter och guldfärgade detaljer. Naglarna är en medium mandelform och finns i S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm. Perfekt för dig som vill ha extra glam och unik design.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte med nytt skick. Passar till väldigt många outfits. DM vid intresse!
Diesel bälte  - Riktigt snyggt bälte, svart färg, utmärkt skick
RayBan Boyfriends  - Feta solglasögon i sjukt snygg färg som jag nu säljer för ett väldigt bra pris eftersom det är vinter. Inga defekter och knappt använda alls. Tveka inte att skriva. Fraktar samma dag.