Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Montini Örhängen ”Roséguld”
Montini Örhängen ”Roséguld” - 89 Montini Örhängen ”Roséguld” - 90 Montini Örhängen ”Roséguld” - 91

Montini Örhängen ”Roséguld”

Storlek: -
Kategori: Accessoarer

15 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fina montiniörhöngen, som jag aldrig har använt och kommer inte till användning! Orginalpris 79kr, men säljer för 15!!

C_Jerkfelt
C_Jerkfelt
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart Ribbad Tröja med Snörning, HM - Väldigt fin långarmad svart ribbad tröja med snörning! Jättebra skick! Säljer den eftersom den sällan kommer till användning. Från HM i storlek S, men passar också XS! Köparen står för frakten.
Snygg Träningströja, H&M - En snygg och cool träningströja med snygga detaljer, som jag aldrig har använt! Är i storlek 158/164, men passar även XS-S. Köparen står för frakten!
Svart knappkjol - Jättegullig svart kjol med knappar i mitten hela vägen ner! Storlek 34/XS. Säljer pga att den sällan kommer till användning och är lite liten för mig nu. Köparen står för frakten och jag vet att den är dyr, därför är priset på plagget sänkt!
Svarta Zara Jeans - Jättesnygga svarta jeans med lite bootcut! Storlek 36. Sitter jättefint men säljer pga att de är för korta på mig (168 cm). Köparen står för frakten och jag vet att den är dyr, därför är priset på plagget sänkt!
Röd baddräkt - Jättefin röd baddräkt från adidas med nästan hel öppen rygg! Storlek 34/XS och har endast använts 2ggr och är i NY SKICK. Säljer pga att den inte kommer till användning. Köparen står för frakten och jag vet att den är dyr, därför är priset på plagget sänkt!
Jättefin ljusblå blus! - Jättegullig ljusblå blus med massa fina mönster och brodyr. Den är ganska genomskinlig, så jag rekommenderar att ha ett linne under, men funkar även utan som på bilden. Helt nyskick. Storlek 1 = storlek S. Säljer pga att den sällan kommer till användning. Köparen står för frakten och jag vet att den är dyr, därför är priset på plagget sänkt!
Liknande annonser
Visa alla