Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Acne Mössa - Säljer min super fina Acne mössa! Perfekt till vintern och i super fint skick. Nypris 1700kr. Hör av dig om du vill ha fler bilder eller annan info!
Mörkblå ribbad mössa från Acne Studios - Tänkte kolla intresset på mina blåa acne mössa. Använd 1-2 gånger😚💕kan gå ner i pris vid snabb affär
Acne mössa - Säljer denna super fina acne mössa, knappt använd och är som i nyskick. Köpt på butiken i NK och går tyvärr inte köpa längre 💞
Acne mössa -  Jag passar inte i färgen och den är inte min smak men den är jättefin och den är inte sliten alls, jag köpte den även i vintras.
Mörkblå mössa Acne Studios - Snygg mörkblå ribbstickad mössa från Acne Studios. Tillverkad i 100% ull för extra värme och komfort. Perfekt accessoar för att lyfta din vinterstil. Nypris 1700kr.
Mörkblå Acne Studios Mössa - Snygg mörkblå ribbstickad mössa från Acne Studios med klassisk emoji-patch framtill i blått. Mössan har bred uppvikt kant och är tillverkad i mjukt stickat material som håller dig varm. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med en twist.
Acne mössa - Svart ribbstickad mössa från Acne Studios med uppvikt kant och en ljusrosa fyrkantig logotyp framtill. Klassisk och stilren design som passar till många olika outfits. Den är i fint skick. Slutsåld på hemsida
Acne mössa - Jättefin acne mössa, kontakta om du är intresserad säljer för 850 plus frakt betala helst med swish❤️onesize som är 56 cm🙌KAN ÄVEN BYTAS MOT EN BLÅ I FINT SKICK🤭
Vivienne

Mörkblå Acne mössa!

Storlek: Onesize
Kategori: Accessoarer
Märke: Acne

650 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min mörkblå Acne mössa då den inte kommer till andvändnng. Den är i jättefint skick och bara andvänd ett fåtal gånger!

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Valentino armband med nitar - Snyggt armband från Valentino Garavani i mörkgrönt/grågrönt läder med ljust guldfärgade nitar. Justerbart spänne och stilren design som ger en edgy vibe. Kommer i original ask och extra nitar etc. Enda defekten: man ser på armbandet vart det varit spänt (se sista bild). Och behövs även putsas lite på spännet, mer bilder kan skickas vid förfrågan.
SassyLeo(M);Medium Stiletto;Curved - Snygga handgjorda press-on naglar i en medium stilettoform med beige och svart leopardmönster, dekorerade med ljusrosa 3D-rosetter och pärldetaljer. Naglarna har en glansig finish och cool design som sticker ut. Perfekt för dig som vill ha unika och trendiga naglar.M: 16 mm, 12 mm, 12,5 mm, 11,5 mm, 10 mm
Seiko fyrkantig klocka vit/blå - Unik Seiko klocka med fyrkantigt boett i silver och blått, vit urtavla med romerska siffror och blå graffiti-text. Vit läderrem med krokodilstruktur och robust spänne i metall. Automatisk mekanism synlig på baksidan. Perfekt för dig som vill sticka ut.
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband - Aldrig använd, silverpläterad och tillverkad av rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Handgjort halsband  - Rostfritt stål.
Svart gg keps - Svart gg keps med orginal lappar. Hör av er om ni har några frågor 🫡
Silverfärgat armband med rosa stenar - Snyggt och tunt armband i silverfärg med dekorativa rosa stenar formade som blad och små klara kristaller. 🩷 aldrig använt
Örhängen med strass trend populär  - Klassiska ikoniska örhängen i mindre modell