Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Blommigt pärlarmband
Blommigt pärlarmband - 89 Blommigt pärlarmband - 90

Blommigt pärlarmband

Storlek: ?
Kategori: Accessoarer
Färg: Flerfärgad

35 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett fint blommigt armband som är handgjort för 35kr

Olivia
Olivia
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Pärlarmband med blommor - Handgjorda armband gjorda av glaspärlor <3
Pastellfärgat pärlarmband med blommor - Hemgjort armband med små pärlor i pastellfärgerna turkos, rosa och guld formade som blommor. Perfekt accessoar för att ge din outfit en färgglad touch i sommar! Kan såklart göras i andra storlekar och färger💓💓               Obs! -guldpärlorna kan tappa sin färg om de tvättas mycket i vatten.
Pärlarmband med blommor - Handgjort pärlarmband med seedbeads och akrylpärlor. Kan göras längre utan extra kostnad🎀
Pärlarmband - Pärlarmband i många olika färger. Skriv bara vilken färg du vill ha så löser jag. Helt nya.
Pärlarmband med blommor  - Säljer dessa super somriga pärlarmbanden🌸går att få i de flesta färger, hör av dig vid intresse så löser vi! 40 kr/st, frakten är 15 kr
Pärlarmband  - Säljer detta handgjorda pärlarmbandet gjort av en elastisk och slitstark tråd. Perfekt till våren! 💜💛🤍
Pärlarmband  - Egentillverkat pärlarmband, så fint och perfekt till våren! 🩷
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Burberry beige rutmönstrad keps - Säljer en klassisk beige keps från Burberry med det ikoniska rutmönstret i svart, vitt och rött. Kepsen har justerbar snapback och en svart patch med texten 'Burberry London England' bak. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Rolle - Byt mot nån jacka
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Maison Margiela silver armband - Stilrent armband i silverfärgad metall från Maison Margiela. Länkarna är robusta och låset har det ikoniska numermönstret ingraverat. Perfekt accessoar för dig som gillar minimalistisk och modern design med en twist.
Stilren Denwase klocka i grön urtavla - Säljer nu denna helt nya Denwase klocka, med en stilren grön urtavla. Klockan passar till alla outfits och är perfekt för dig som vill sticka ut lite i vardagen med lyx samt en prisvärd klocka. Box medföljer, priset är självklart diskuterbart 🙂 länkar medföljer