Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Septum piercing
Septum piercing - 89 Septum piercing - 90

Septum piercing

Storlek: 1
Kategori: Accessoarer

25 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

säljer tre stycken septum piercingar, självklart oanvända. 1 för 25kr alla 3 för 40kr. Fri frakt!!

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Septum piercing  - Från India, testad!
Septum-clickers piercing till septum  - Säljer helt ny och oanvänd clicker för 125 kr i Steel blackline med 8 st swarovski stenar som passar jättebra till septum eller andra ställen som tex daith, rook, helix, tragus mm.   Den är 1,6mm tjock och 7mm diameter.  Finns i Umeå eller skickas men då får mottagaren betala frakten.
Septum piercing - Bara en borta. Helt rena o oanvända. Original pris 300kr ish köpt i Kanada
Septum piercing smycke - Septumsmycke i kirurgiskt stål som passar 1.2mm. Säljer eftersom den inte kommit till användning efter jag köpt den (lägger ut fler av samma anledning).  (Rekommenderar att alltid rengöra smycket även om det är oanvänt eftersom de är öppnade.)
Septum piercing smycke  - Septumsmycke i kirurgiskt stål som passar 1.2mm. Säljer eftersom den inte kommit till användning efter jag köpt den (lägger ut fler av samma anledning).  (Rekommenderar att alltid rengöra smycket även om det är oanvänt eftersom de är öppnade.)
Septum piercing smycke - Septumsmycke i kirurgiskt stål (hänget är i mässing, därav lite oxiderad eftersom den inte använts, men går att rengöra) som passar 1.2mm. Säljer eftersom den inte kommit till användning efter jag köpt den (lägger ut fler av samma anledning).
Septum piercing smycke - Septumsmycke som passar 1.2mm. Det finns ett litet märke från tillverkningen på insidan som var där när jag köpte den, men inget som märks. Jag tror att det är kirurgiskt stål. Säljer eftersom den inte kommit till användning efter jag köpt den.
Septum piercing  - Septum piercingar! Aldirg använda, köp alla för 55kr eller en för 25kr. 1 men orangea kulor, 1 vit/genomskinlig och 1 rosa
Fortsätt i appen →