Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Mockberg örhänge, SÖKER
Mockberg örhänge, SÖKER - 0

Mockberg örhänge, SÖKER

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Guld
Skick: Acceptabelt skick

12345 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

SÖKER!!! Söker dessa örhängen från mockberg

Emelina Andersson
Emelina Andersson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mockberg örhängen - Snygga mediumstora hoops från Mockberg. De liknar örhängena som är på första bilden som också är från Mockberg. Dessa är i använt skick. Ena staven på örhänget är lite lös men sitter fast och de kan användas. En liten diamant har ramlat av på ena men syns inte mycket när man bär de.
Örhängen från Mockberg  - Fina örhängen från Mockberg som aldrig har används. Prislappen har jag tyvärr slängt, Om ni vill ha fler bilder är det bara att skriva <3
Mockberg örhängen med glittriga stenar - Snygga örhängen från Mockberg i guldton med glittrande stenar. Bara testat dom därav sänkte jag priset
SÖKER MOCKBERG KLOCKA  - Söker mockberg klocka som är samma som visas på bilden❤️
Mockberg damur - Klassisk Mockberg med svart urtavla och guldfärgat meshband. Mycket fint skick förutom några små tunna repor i glaset, stör inte fynktion eller utseende. Behlver dock ett nytt batteri.
Mockberg Elsa Gold Ring - Snygg och stilren ring från Mockberg i modellen Elsa Gold Ring i storlek #58 / 18.5. Ringen är guldpläterad med ett tvinnat, elegant mönster som ger en lyxig känsla. Kommer i originalförpackning. Vattentålig
Klocka Mockberg - Fin klocka från Mockberg! Använd ca 6mån, mycket bra skick! 💞💞
Silverfärgade örhängen från Mockberg - Säljer ett par glittriga silverfärgade örhängen från Mockberg. Nypris är 999kr
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silvrigt 9mm bred halsband med hjärtberlock & droppformade pärlor - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Material: Rostfritt stål och  ABS (Det står för Acrylonitrile             Butadiene Styrene) för pärlorna Längd: Justerbar 38-43cm Bred: 9mm Nickelfria och handgjorda
Silverarmband med vita pärlor - Snyggt armband i silverfärgad metall med dubbla tunna kedjor och vita pärlor. Armbandet har en stilren och elegant design som passar till både vardag och fest! Obs: boxen på bilden följer inte med!
Guldarmband Caroline Svedbom - Snyggt och stilrent armband från Caroline Svedbom i gul med två gnistrande kristaller i ändarna. Öppen design som gör det lätt att ta på och av. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med lite extra bling. Använt 1 gång!
Bälte  - Riktig snygg bälte. Man kan vända på den så att den blir svart och guld
Mörkblått H läderbälte med H-spänne - Snyggt mörkblått bälte med ett H i äkta läder med det ikoniska H-spännet i borstat metall. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit och ge en exklusiv touch. Passar till jeans eller kostymbyxor och är ett måste för dig som gillar stilrena detaljer. Anbänt 1-2 gånger
Svart Moncler mössa med randig kant - Snygg svart mössa från Moncler med ribbad kant i blått, vitt och rött. Framtill sitter Monclers klassiska logotyp. Mössan är stickad och har en stilren, enkel form som passar perfekt till höst och vinter.
Silverring med vingar och stenar - Unik silverfärgad ring med två vingar dekorerade med gnistrande stenar. Ringen har en öppen design framtill och passar perfekt för dig som gillar detaljer med lite edge och glamour.
Silvrig ring med nitar - Super snygg ring med nitar från Edblad, storlek 16.00/xs. Håller på att byta alla smycken till guld därav säljer jag nu alla silver smycken jag har kvar:)