Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Fjärilsörhängen
Fjärilsörhängen - 0

Fjärilsörhängen

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Skick: Nytt skick

60 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

örhängen med fjärilar och regnbågsskimrande detaljer.

dazzleyu
dazzleyu
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Fjärilsörhängen - Fina fjärilsörhängen. Min kompis gjorde de åt mig men har aldrig använts, därav säljer jag de. Fjärilen är vit med guldkant o själva bågen som fjärilen hänger på är i silver, inget som ser konstigt ut. Kolla profilen för fler smycken mm.💕
Silvriga fjärilsörhängen - Säljer ett par vackra silvriga örhängen i form av fjärilar. De har en detaljerad design med utskurna mönster som ger en elegant och luftig känsla. Perfekta för att lägga till en touch av naturinspirerad stil till din look.
Rosa fjärilsörhängen - Snygga rosa fjärilsörhängen med silverdetaljer. Perfekta för att lägga till en färgglad touch till din outfit. De hänger fint och är lätta att bära. (Billigt material)
Rosa fjärilsörhängen - Söta örhängen med rosa fjärilar och guldfärgade krokar. Perfekta för att lägga till en färgglad och lekfull touch till din outfit. Finns 3 par (billigt material)
Guldiga fjärilsörhängen - Snygga guldiga örhängen i form av fjärilar. Perfekta för att ge en elegant touch till din outfit. De har en fin detaljrik design som fångar ljuset vackert.
Gröna fjärilsörhängen - Snygga örhängen med gröna fjärilar som hänger från en silverfärgad krok. Perfekta för att lägga till en färgglad touch till din outfit. 🦋 (billigt material)
Rosa fjärilsörhängen - Charmiga örhängen med fjärilsdesign i rosa och rött. Perfekta för att lägga till en färgglad touch till din outfit. De hänger från en enkel krok och är lätta att bära. (Billigt material)
Guldiga fjärilsörhängen - Snygga guldiga örhängen i form av fjärilar. Perfekta för att lägga till en touch av elegans till din outfit. De har en fin detaljrik design som fångar ljuset vackert.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
ForestNight (XS);Medium Almond - Snygga handgjorda press-on naglar i mörkgrönt, nude och vitt med coola mönster och guldiga detaljer. Mix av glansiga och, vissa med mönster. Kommer i  XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm , och har en elegant, almond form.
RayBan Boyfriends  - Feta solglasögon i sjukt snygg färg som jag nu säljer för ett väldigt bra pris eftersom det är vinter. Inga defekter och knappt använda alls. Tveka inte att skriva. Fraktar samma dag.
Role Black Dial Day-Date  - Brand new Role Day-Date. Automatic movement. Best quality. Dial size 41mm. quick deal with serious buyers😊 Fast shipping. Also other role watches. Dm for more.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte med nytt skick. Passar till väldigt många outfits. DM vid intresse!
BabyShoujo (S);Medium Almond - Säljer ett set med handgjorda press-on naglar i ljusrosa och pärlemor med holografiska detaljer. Naglarna har 3D dekorationer som rosetter, blommor, hjärtan och strass i silver och rosa. Formen är almond och materialet är akryl. Perfekt för dig som vill ha extra glam.
guldklocka - helt ny jättefin guldklocka från Lorenzo Milano, den är endast öppnad och har plasten kvar på både banden och själva uret😊manual och verktyg för att ta bort länkar följa med!💞nypris på klockan är:1695kr, säljer då jag ej använder och den tar bara plats😊skriv gärna vid frågor!
GlitteryHearts (XS);Medium Almond - Set med handgjorda press-on naglar i rosa och silverglittrigcateye , korean blush med charms i form av hjärtan och 3D nailart i swirl-mönster. Naglarna har en medium almondform och skimrande finish med holografiska detaljer. Perfekt för dig som vill ha unika och kreativa naglar.XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm
CoCo (S);Medium Almond - Set med handgjorda lösnaglar i rosa med glansig finish, dekorerade med 3D-accessoarer som pärlor, strass, hjärtan, rosetter och guldfärgade detaljer. Naglarna är en medium mandelform och finns i S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm. Perfekt för dig som vill ha extra glam och unik design.