Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Söta örhängen i blomform silverfärg
Söta örhängen i blomform silverfärg - 0 Söta örhängen i blomform silverfärg - 1 Söta örhängen i blomform silverfärg - 2 Söta örhängen i blomform silverfärg - 3

Söta örhängen i blomform silverfärg

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Silver
Skick: Mycket bra skick

99 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Ett par små örhängen i form av blommor med gnistrande stenar. De är silverfärgade och har en klassisk, stilren look som passar till allt. Perfekta för dig som gillar diskreta men ändå unika accessoarer.

gushbam09
gushbam09
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svarta jeansshorts från Here's To The Boys - Snygga svarta jeansshorts med tvättad look och klassisk femficksdesign. Modellen har normal passform, midwaist och uppvikta benslut för en chill vibe. Perfekta för sommarens häng och passar till allt. Stängs med knapp och dragkedja.
Blå jeans 2X REX Regular strl 146 - Snygga blå jeans från 2X REX i regular fit, storlek 146. Klassisk femficksmodell med dragkedja och knapp, i slitstark denim med lätt tvättade detaljer. Perfekta för en avslappnad och cool vardagsstil.
Svarta cargopants från Jack & Jones - Svarta cargopants från Jack & Jones med flera stora fickor på sidorna, dragkedjedetalj och snörning vid benslut. Byxorna har en loose anti fit-passform och är tillverkade i bomull. Perfekta för en avslappnad streetstil.
Cargobyxor camo Jack & Jones - Säljer ett par grön- och brunmönstrade cargobyxor från Jack & Jones. Byxorna har camouflageprint, stora fickor på sidorna och snörning vid bensluten. Modellen är loose och materialet är bomull, perfekt för en avslappnad streetstil.
Vit t-shirt med Minnie Mouse-tryck - Vit t-shirt från Disney med ett stort, skissat tryck av Minnie Mouse på framsidan. Klassisk rund hals och korta ärmar. Mjuk bomullskvalitet som är skön mot huden. Perfekt för dig som gillar coola och lekfulla motiv.
Svart hoodie från Stanley/Stella - Svart hoodie från Stanley/Stella med klassisk huva och snörning. Tröjan har känguruficka framtill och är tillverkad i ekologisk bomull och återvunnen polyester. Perfekt för chill dagar eller när du vill ha en enkel och stilren look.
Vinröd hoodie i sammet från b.young - Mysig vinröd hoodie från b.young i sammetsliknande material. Tröjan har huva med snörning, dragkedja framtill och känguruficka. Perfekt för chill dagar och snygg att matcha med mjukisbyxor. Långärmad och loose fit för extra komfort.
Svarta kostymbyxor Gina Tricot - Svarta kostymbyxor från Gina Tricot i klassisk rak modell. Byxorna har hög midja, dragkedja och knapp framtill. Perfekta till en snygg topp eller skjorta. Materialet känns mjukt och följsamt.
Silverhalsband med blå sten - Snyggt halsband i silverfärgad kedja med en rund, blå glittrande sten som hänge. Perfekt för att ge din outfit en cool touch med lite färg. Kedjan är tunn och enkel, vilket gör att den blå stenen verkligen står ut.
Halsband med rosa hjärthänge - Snyggt halsband med tunn silverfärgad kedja och ett hjärtformat hänge i ljusrosa. Hänget har en dekorativ kant som ger en cool och unik look. Perfekt för dig som gillar söta detaljer och vill ha något som sticker ut.
Liknande annonser
Visa alla