Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Brun stor pälsmössa
Brun stor pälsmössa  - 89 Brun stor pälsmössa  - 90

Brun stor pälsmössa

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Brun
Skick: Nytt skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg brun stor pälsmössa med öronlappar och knytband. Använd vid 1 tillfälle

Nanna Akelá
Nanna Akelá
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Brun pälsmössa - Snygg och fluffig brun pälsmössa som håller dig varm under kalla dagar. Perfekt för vintern med sin mjuka och täta päls.
Brun pälsmössa - Mössa i minkpäls, vintage. Lite för liten på mig som har stl 58 i hattstorlek
Brun pälsmössa med knappar - Säljer en supermysig brun päls med knappar för att fästa på jacka. Perfekt för kalla vinterdagar när du vill hålla dig varm och stilren. Finns lite lim vid sista knappen men inget som stör eller syns vid användning.
Äkta pälsmössa  - Säljer en jätte mysig och fin pälsmössa, perfekt till de kyligare dagar 🍂🍁❄️och köpt här på plick men kom inte till användning. Mössan har ingen syn av användning eller skador Använd max 5 gånger☺️💕
pälsmössa - fin vintage pälsmössa. min hatt storlek är 55 och denna passar ganska perfekt. säljer eftersom jag hittat en ny som jag gillar mer ⭐️⭐️
Pälsmössa - Brun pälsmössa i fint skick. Nypris ca 750kr.
Brun pälsmössa i klassisk stil - Säljer en fluffig och varm brun pälsmössa med rund form. Mössan har en lyxig känsla och är perfekt för kalla dagar. Materialet är mjukt och tätt, vilket ger en snygg och trendig look. Passar dig som vill sticka ut med en klassisk accessoar.
Pälsmössa  - Så varm och snyggt pälsmössa, perfekt för vintern.    Inte mina bilder! Frakt tillkommer 💕
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Burberry beige rutmönstrad keps - Säljer en klassisk beige keps från Burberry med det ikoniska rutmönstret i svart, vitt och rött. Kepsen har justerbar snapback och en svart patch med texten 'Burberry London England' bak. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Rolle - Byt mot nån jacka
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Maison Margiela silver armband - Stilrent armband i silverfärgad metall från Maison Margiela. Länkarna är robusta och låset har det ikoniska numermönstret ingraverat. Perfekt accessoar för dig som gillar minimalistisk och modern design med en twist.
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras