Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Guldiga cat eye-solglasögon
Guldiga cat eye-solglasögon - 0 Guldiga cat eye-solglasögon - 1 Guldiga cat eye-solglasögon - 2 Guldiga cat eye-solglasögon - 3 Guldiga cat eye-solglasögon - 4

Guldiga cat eye-solglasögon

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: LG
Färg: Guld
Skick: Nytt skick

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga solglasögon i cat eye-modell med guldfärgad båge och mörka glas. Perfekt accessoar för dig som vill sticka ut med en trendig och unik look. Passar dig som gillar statement-glasögon och vill ha något extra till sommaren.

Patka
Patka
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Bruna cat eye solglasögon - Snygga solglasögon i cat eye-modell med bruna glas och transparenta, beige skalmar. Ramen är tunn och glasen har en mörk ton som ger en cool retrovibe. Perfekta för dig som vill sticka ut med en trendig accessoar.
Rosa cat eye-solglasögon - Säljer ett par trendiga solglasögon i cat eye-modell med transparent rosa bågar och matchande rosa glas. Perfekta för att ge din outfit en färgklick och en cool retrovibe.
Cat eye solglasögon - Solglasögon i modell cat eye från le specs
Silvriga cat eye-solglasögon - Snygga solglasögon i futuristisk cat eye-modell med silvrigt båge och mörka linser. Ramen är i plast och har en cool, modern vibe som sticker ut. Perfekt accessoar för dig som vill ha en edgy look.
Svarta cat eye solglasögon - Snygga svarta solglasögon i cat eye-modell med mörka glas. Ramen är glansig och ger en trendig look, perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. Passar dig som gillar en lite mer edgy stil.
Guldiga aviator solglasögon - Snygga aviator solglasögon med tunna guldfärgade metallbågar och mörkgröna glas. Klassisk pilotform med svarta skalmar och näskuddar för extra komfort. Perfekta för att lyfta din stil i solen.
Solglasögon cat eye - Solglasögon, aldrig använda endast testade ☀️ nyskick!
Guldiga fyrkantiga solglasögon - Stilrena solglasögon med fyrkantiga linser och guldig metallbåge. Glasen har en snygg toning från mörkgrått till ljust beige, vilket ger en modern och cool vibe. Svarta skalmar och detaljerad brygga framtill. Perfekta för dig som vill sticka ut.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
ForestNight (XS);Medium Almond - Snygga handgjorda press-on naglar i mörkgrönt, nude och vitt med coola mönster och guldiga detaljer. Mix av glansiga och, vissa med mönster. Kommer i  XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm , och har en elegant, almond form.
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!
FrenchGold (XS);Medium Almond - Säljer ett set handgjorda press-on naglar i en medium almondform med nude bas och vit handmålad fransk tipp. Dekorerade med guldrosetter, pärlor och små guldfärgade kulor. Naglarna finns i XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm, och är perfekta för att ge en glam touch till din look.
CoCo (S);Medium Almond - Set med handgjorda lösnaglar i rosa med glansig finish, dekorerade med 3D-accessoarer som pärlor, strass, hjärtan, rosetter och guldfärgade detaljer. Naglarna är en medium mandelform och finns i S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm. Perfekt för dig som vill ha extra glam och unik design.
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
GlitteryHearts (XS);Medium Almond - Set med handgjorda press-on naglar i rosa och silverglittrigcateye , korean blush med charms i form av hjärtan och 3D nailart i swirl-mönster. Naglarna har en medium almondform och skimrande finish med holografiska detaljer. Perfekt för dig som vill ha unika och kreativa naglar.XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm
Bälte - Helt ny
Seiko GMT Pepsi Mod klocka - Säljer nu en riktigt snygg seiko klocka som är modifierad,  Klockan är en automatisk klocka med mättet 40mm. Märke: Seiko. Urverk: Pepsi GMT. Glas: Safir. Armband: Rostfritt stål.  Klockan är i mycket bra skick och allt fungerar som det ska. Svarta Klockboxen till höger medföljer! Skriv till mig om ni har några funderingar, jag är även öppen för bud!