Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Goorin bro keps
Goorin bro keps  - 0 Goorin bro keps  - 1 Goorin bro keps  - 2

Goorin bro keps

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Goorin Bro
Färg: Svart

139 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min Goorin bros keps, motiv Tiger. Använd fåtal gånger, som ny. Pris 140kr, går att diskuteras!

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Tröja  - Tröjan är använd men i bra skick.  Stl 134/140
Fila hatt  - Har endast använts en gång och är i jättebra skick och är perfekt till sommaren
Mörkblå mjukisbyxor från Kappahl - Mörkblå mjukisbyxor från Kappahl med dragsko i midjan och resår vid bensluten. Byxorna är tillverkade i mjukt material och har en avslappnad passform, perfekta för chill dagar eller när du vill vara bekväm. Dom är använda men väldigt bra skick
Grå fleecebyxor från Bodyzone KappAhl - Mysiga grå mjukisbyxor i fleece från Bodyzone by KappAhl. Byxorna har resår och snörning i midjan för skön passform och är perfekta för chill eller träning. Klassisk rak modell med mjukt material som känns skönt mot huden. Som nya väldigt bra skick
Svarta mjukisbyxor från Kappahl - Svarta mjukisbyxor från Kappahl i storlek 158. Byxorna har resår i midjan med snörning och är tillverkade i mjukt material som passar perfekt för chill eller träning. Klassisk rak passform med fickor på sidorna. Mycket bra skick.
Ljusblå jeans från LAB Industries - Säljer ett par ljusblå jeans från LAB Industries i storlek 158. Jeansen har klassisk femficksdesign, raka ben och snyggt tvättad denim. Perfekta för dig som gillar en avslappnad och stilren look. (Bra skick)
Svarta baggy jeans från LAB Industries - Svarta baggy jeans från LAB Industries med klassisk femficksdesign. Jeansen har en avslappnad passform och är tillverkade i ett slitstarkt denimtyg. Perfekta för dig som gillar en loose och bekväm stil. Väldigt bra skick
Ljusblå tapered jeans från H&M - Säljer ett par ljusblå jeans från H&M med relaxed fit och justerbar midja. Modellen har tapered ben och klassisk femficksdesign. Perfekta för dig som gillar en avslappnad stil med lite smalare ben. Materialet är klassisk denim. Bra skick
Svarta jeansbyxor från Kappahl, stl 170 - Svarta jeansbyxor från Kappahl i storlek 170. Modellen har hög midja med resår baktill, klassiska fem fickor och raka ben. Snygga kontrastsömmar och knapp med denim-detalj framtill. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Grå relaxed jeans från Kappahl 170cl - Snygga grå relaxed jeans från Kappahl i modellen Jogger denim. Byxorna har stretch, resår i midjan och klassisk femficksdesign. Perfekt för dig som gillar en loose och bekväm passform med raka ben och stilren look. (Har aldrig använt dom, helt nya)
Liknande annonser
Visa alla
Keps Goorin Bros - Välbevarad keps
goorin bros keps - Jag säljer nu min gooring keps för jag har slutat använda den. Den är i ett bra skick, den är använd ett fåtal gånger.
goorin bros keps  - Oanvänd goorin bros keps panther nypris 800
Goorin Bros Batman keps - Säljer nu min batman keps eftersom den ej används längre. Har inte använts så mycke så den ligger i ett väldigt bra skick inne i garderoben. Den har inte fått någon slags missformning som är vanligt hos kepsar. Har ej och har aldrig haft löss eller smittbara hårproblem. Priset kan diskuteras, tar ej byten.
Goorin bros keps - Tja, säljer min gamla keps för kag vill inte ha den längre
Goorin bros keps - Goorin bros keps, med elefant tryck, onezise, originalpris 450kr säljer för 70kr pga att kepsen är lite solblekt, för övrigt så är den i bra skick.
Goorin Bros keps med lejonmotiv - Snygg keps från Goorin Bros med broderad patch av ett lejon och texten 'KING' framtill. Kepsen har vit front, svart skärm och svart mesh baktill för extra ventilation. Justerbar passform och passar till alla soliga dagar med alla outfits
Svart keps med vargmotiv från Goorin Bros - Snygg svart keps från Goorin Bros The Farm med mesh baktill och justerbar snapback. Framtill finns ett coolt vargmotiv med rökdetaljer i vitt och grått. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik accessoar.
Fortsätt i appen →