Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Onecap keps helt ny
Onecap keps helt ny - 89

Onecap keps helt ny

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Onecap
Färg: Svart

225 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Den är använd 3 gånger bara

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Revenite limited edition - Aldrig använd
Liknande annonser
Visa alla
Svart keps OneCap Paris mesh - Svart keps från OneCap med mesh på sidorna och baksidan. Framtill finns en beige patch med motiv av Eiffeltornet och Paris skyline. Kepsen har böjd skärm och insidan är märkt med OneCap-logga. Spänne bak, skriv vid frågor. Nypris 500 kronor
Svart keps från one cap - Snygg svart keps från OneCap london helt ny.
Svart keps från Onecap med Paris-motiv - Svart keps från Onecap med mesh på sidorna och baksidan för extra ventilation. Framsidan har en stor patch med svartvit bild på Eiffeltornet och Paris. Justerbar snapback och böjd skärm. Perfekt accessoar för en cool streetstil. Nästan helt oanvändbar. Har knappt andvänd den för jag har andra kepsar. Köpt för 799kr på Onecaps hemsida
Helt ny amiri keps  - Amiri keps helt ny one size säljer biligt för behöver pengar
Ny Keps - Mycket bra skick Enbart provad
Ny keps - Svart keps med vit broderad klöver på framsidan och texten 'klovenas.se' på sidan. Klassisk böjd skärm och justerbar rem bak. Tillverkad i slitstark bomull, perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look.
Svart NY keps - Svart NY yankees keps som inte blivit använd mycket och är vi väldigt bra skick! Säljer för 150kr! Skriv om du har några frågor!!!
ONE CAP KEPS. - Hej. Jag säljer en one cap caps för endast 450kr. Fraktar även också men kostar 60kr extra. Är du intresserad? Skriv gärna till mig😁
Fortsätt i appen →