Alla kategorier / Mode / Accessoarer
FLÄTAD BÄLTE
FLÄTAD BÄLTE  - 89 FLÄTAD BÄLTE  - 90

FLÄTAD BÄLTE

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke:

99 SEK

Frakt från 44 SEK
Beskrivning

Säljer denna eleganta flätade bältet i färgen (Mörkblå) Strlk: 139 CM LÅNG

East shop
East shop
(64)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
PRADA t-shirt - Säljer en Prada t-shirt för att kommer knappat till användning längre skick 7:10
SAIL RACING VÄST - Säljer min Sail racing väst i storlek M den är fin och fräsch till sommarn skick på den är 10/10 den är knappt använd
Nike träningstöja - Säljer en Nike träningströja riktigt fin och fräsch knappt använd skick 10:10
Beige kabelstickad tröja från Ralph Lauren - Säljer en stilren beige kabelstickad tröja från Ralph Lauren med dragkedja och ribbade detaljer vid krage, ärmslut och nederkant. Perfekt för kyligare dagar och ger en klassisk look. 🧥Passar M,L och XL
Grå shorts från Nike med snörning - Snygga ljusgrå shorts från Nike med svart logga på vänster ben. De har elastisk midja med svart snörning och två sidofickor. Perfekta för en avslappnad stil eller träning. Mjukt material som känns skönt mot huden.
 svart monogram bälte - Snyggt svart bälte  med klassiskt monogrammönster och stor spänne i silver. Bältet är gjort i skinn med en lyxig känsla och har en insida i ljusbrunt. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
svart monogram bälte - Snyggt svart bälte med klassiskt monogrammönster och stor spänne i silver. Bältet är gjort i skinn med en slät insida i beige. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Rutig bälte med svart spänne - Snyggt bälte från  med klassiskt rutigt mönster i beige och grått. Bältet har ett svart spänne och är gjort i präglat skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en exklusiv touch.
Mörkblå skärp med H-spänne - Snyggt mörkblått skärp med ett ikoniskt H-format metallspänne i silver. Bältet är tillverkat i slätt skinn med vita kontrastsömmar längs kanterna. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Snygg svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med glansig finish och huva. Jackan har dragkedja framtill, flera fickor med dragkedja och röd broderad logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt modern vibe.
Liknande annonser
Visa alla