Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Klocka
Klocka - 89 Klocka - 90 Klocka - 91

Klocka

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Apple

150 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Klocka Oanvänd

Hane2
Hane2
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klocka - Guldfärgad klockan från Marc Jacobs i stainless steel Osäker om äkta därav priset
Klocka  - Betty Boop klocka. Super fint skick och aldrig använd. Plasten sitter kvar på baksidan. Av stainless steal och den är vatten resistant. Om mått behövs är det bara att höra av dig💗
Klocka - köpte på plick för 350kr, gillade inte den så säljer för 250kr
klocka - säljer min klocka från regal då den inte kommer till så mycket användning. den är i väldigt bra skick och använd ett fåtal gånger.
Klocka - Vackert armbandsur dekorerad med rhinestones  Alla rhinestones på plats  18 cm
klocka - 249kr för en  500 för båda
Klocka  - Svart klocka med gulddetaljer. Behöver byta batteri då den är slut men i övrigt som ny
Klocka - Säljer denna klockan i ljusrosa från märket CAPITOLA💘 behöver byta batteri!😇
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Stilrent halsband i guldfärgad metall med kedja och fem droppformade vita pärlhängen. Perfekt för att ge en elegant touch till din outfit. Klassisk design som passar till många stilar.
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Ovala solglasögon från ARKET - Snygga ovala solglasögon från ARKET med brunmelerat sköldpaddsmönster på bågarna och bruna tonade glas. Trendig retrostil som ger en cool vibe till din outfit. Bågarna är tillverkade i plast och har en smal design.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.