Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Färgglatt bälte med silverdetalj
Färgglatt bälte med silverdetalj - 0 Färgglatt bälte med silverdetalj - 1 Färgglatt bälte med silverdetalj - 2 Färgglatt bälte med silverdetalj - 3 Färgglatt bälte med silverdetalj - 4

Färgglatt bälte med silverdetalj

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Skick: Nytt skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snyggt bälte med ett färgglatt mönster i lila, gult och rött. Bältet har en iögonfallande silverspänne med ett unikt designmotiv. Perfekt för att ge din outfit en färgklick och stil.

Ali
Ali
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Färgglatt pärlarmband med silverdetalj - Unikt armband med mixade pärlor i blått, grönt, rött och lila samt en söt silverfärgad lövberlock. Armbandet har pärlor i olika former och storlekar, vilket ger en cool och personlig look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Vi har en utav denna sort.
GG bälte med silverdetalj - Snyggt bälte från Gucci med klassiskt GG Supreme-mönster i beige och brunt. Stort, rundat spänne i silverfärgad metall med dubbla G-loggan. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med lyxig känsla och ikonisk design. Skick 9/10. Hör av er vid frågor eller funderingar! Pris går att diskutera vid snabb affär.
Svart bälte med silverdetalj  -  ett svart bälte med två runda silverfärgade ringar som spänne. Typ aldrig använd då jag inte använder bälte💕
Svart bälte med silverdetaljer - Snyggt svart bälte dekorerat med glittriga silverdetaljer. Perfekt för att ge en extra touch till din outfit. Bältet har ett klassiskt spänne i silverfärg. 80cm
Beige bälte med silverdetaljer - Snyggt beige bälte med coola silverdetaljer och en leopardfigur. Perfekt för att ge din outfit en unik touch. Bältet har en rad med nitar och en iögonfallande leopard i silver som ger en edgy känsla. Passar både till vardags och fest!
Vitt bälte med silverdetaljer - Snyggt vitt bälte från H&M! Inga tecken på slitage.
Svart bälte med silverdetaljer - Snyggt svart bälte med bred rem i ”skinn” och dekorativa silverfärgade spännen och nitar. Bältet ger en cool western-vibe
Färgglatt Pärlarmband - Elastiskt armband med färgade pärlor och detaljer i guld. 17,4 omfång.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
ForestNight (XS);Medium Almond - Snygga handgjorda press-on naglar i mörkgrönt, nude och vitt med coola mönster och guldiga detaljer. Mix av glansiga och, vissa med mönster. Kommer i  XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm , och har en elegant, almond form.
RayBan Boyfriends  - Feta solglasögon i sjukt snygg färg som jag nu säljer för ett väldigt bra pris eftersom det är vinter. Inga defekter och knappt använda alls. Tveka inte att skriva. Fraktar samma dag.
Role Black Dial Day-Date  - Brand new Role Day-Date. Automatic movement. Best quality. Dial size 41mm. quick deal with serious buyers😊 Fast shipping. Also other role watches. Dm for more.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte med nytt skick. Passar till väldigt många outfits. DM vid intresse!
guldklocka - helt ny jättefin guldklocka från Lorenzo Milano, den är endast öppnad och har plasten kvar på både banden och själva uret😊manual och verktyg för att ta bort länkar följa med!💞nypris på klockan är:1695kr, säljer då jag ej använder och den tar bara plats😊skriv gärna vid frågor!
BabyShoujo (S);Medium Almond - Säljer ett set med handgjorda press-on naglar i ljusrosa och pärlemor med holografiska detaljer. Naglarna har 3D dekorationer som rosetter, blommor, hjärtan och strass i silver och rosa. Formen är almond och materialet är akryl. Perfekt för dig som vill ha extra glam.
GlitteryHearts (XS);Medium Almond - Set med handgjorda press-on naglar i rosa och silverglittrigcateye , korean blush med charms i form av hjärtan och 3D nailart i swirl-mönster. Naglarna har en medium almondform och skimrande finish med holografiska detaljer. Perfekt för dig som vill ha unika och kreativa naglar.XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm
CoCo (S);Medium Almond - Set med handgjorda lösnaglar i rosa med glansig finish, dekorerade med 3D-accessoarer som pärlor, strass, hjärtan, rosetter och guldfärgade detaljer. Naglarna är en medium mandelform och finns i S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm. Perfekt för dig som vill ha extra glam och unik design.