Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Transparenta solglasögon från MessyWeekend
Transparenta solglasögon från MessyWeekend - 0 Transparenta solglasögon från MessyWeekend - 1 Transparenta solglasögon från MessyWeekend - 2

Transparenta solglasögon från MessyWeekend

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: LG
Skick: Nytt skick

199 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygga solglasögon från MessyWeekend med transparent båge och runda, mörkgröna glas. Klassisk och stilren design som passar till många tillfällen. Levereras med originalfodral och ask. Glasögon storlek: 49:23

Oscar Sollander Berndt
Oscar Sollander Berndt
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gula solglasögon med toning från MessyWeekend - Säljer mina solglasögon från MessyWeekend som är i nyskick och inga tecken på användning.
Transparenta solglasögon med spegelglas - Säljer ett par trendiga solglasögon med transparent båge och spegelglas i gröngul nyans. Snygg och modern design som passar perfekt till sommaren. Bågarna är i plast och har en klassisk rundad form.
Beiga transparenta solglasögon - Snygga solglasögon med transparent rosa bågar och mörka glas. Klassisk rundad form som ger en cool vibe. Perfekta för att lyfta din stil under soliga dagar.
Transparenta solglasögon från Qetello - Snygga solglasögon från Qetello med transparent båge och mörka glas. Klassisk rektangulär form som passar till många stilar. Kommer med ett svart fodral med Qetello-logga.
Transparenta fyrkantiga solglasögon - Snygga solglasögon som är en annan variant av chimis som är lite större men har bra kvalitet. Den är köpt hos Monten och kommer med fodralet i bilden. Har ett nypris på runt 699 och Skick som nytt då jag inte har haft någon användning av den.
Grå transparenta solglasögon - Snygga solglasögon med transparent grå båge och svarta fyrkantiga glas. Ramen är i plast och har en modern, stilren look som passar perfekt till sommaren. Enkla att matcha med olika outfits och ger en cool vibe.
NYA Svarta transparenta solglasögon - Säljer ett par svarta transparenta NYA solglasögon med breda bågar. Glasögonen har en futuristisk, sportig design. Hämtas i Hägersten.
Transparenta solglasögon från Spitfire - Snygga transparenta solglasögon från Spitfire med bruna linser. Kommer med ett svart fodral, fodret i fodralet har lossnat men säker förvaring. Någon liten repa på linsen men annars topp!
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Guldfärgad örhängen med pärlor - Snygga örhängen i guldpläterad metall med konformade hängen och små vita pärlor. Designen är modern och edgy, perfekt för dig som gillar att sticka ut. Passar till många olika stilar och ger en cool touch till din look.
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd
Vintage bangle - Köpte på secondhand butik
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.
Guldigt 9mm bred halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 18K guldplätering på rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38-43cm Nickelfria och handgjorda.
Alvaz Essentials ”Heart Arrow Ring” inspirerad ring - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗