Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Jul i krinolin - Amanda Hellberg
Jul i krinolin - Amanda Hellberg  - 89 Jul i krinolin - Amanda Hellberg  - 90 Jul i krinolin - Amanda Hellberg  - 91

Jul i krinolin - Amanda Hellberg

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Röd

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En kärlekshistoria ❤️

Tori
Tori
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Julig hårklämma med tomte - Säljer en söt hårklämma med en glittrig tomtefigur framtill. Klämman har röd tygdetalj och tomten har vitt ansikte, röd näsa och röd mössa. Perfekt accessoar för att piffa upp håret under julen!
Jul Diadem  - One size
Jul örhängen - Säljer ett par unika örhängen formade som små julkulor i röd glitter med guldfärgade detaljer upptill. Perfekta för att sticka ut under julens festligheter!
Jul örhängen  - Kexiga örhängen
Pärlset med halsband och armband i rött och vitt till jul - Charmigt pärlset bestående av ett halsband och två armband. Gjort till min hemsida men säljer det även här. Halsbandet och ett av armbanden har vita pärlor med små röda detaljer, medan det andra armbandet har ett mönster av röda och vita pärlor. Perfekt för att ge en färgklick till din outfit.
Juligt halsband och örhängen med charms - Säljer ett festligt halsband med juliga berlocker som julgran, paket, julstrumpa och bjällror i rött, grönt och silver. Till setet hör ett par örhängen med röda hjärtan och polkagrisrosetter. Perfekt för dig som vill maxa julstämningen med färgglada detaljer! Är öppen på prisförslag!💓
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silverring med vingar och stenar - Unik silverfärgad ring med två vingar dekorerade med gnistrande stenar. Ringen har en öppen design framtill och passar perfekt för dig som gillar detaljer med lite edge och glamour.
Silvrigt 9mm bred halsband med hjärtberlock & droppformade pärlor - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Material: Rostfritt stål och  ABS (Det står för Acrylonitrile             Butadiene Styrene) för pärlorna Längd: Justerbar 38-43cm Bred: 9mm Nickelfria och handgjorda
Silverarmband med vita pärlor - Snyggt armband i silverfärgad metall med dubbla tunna kedjor och vita pärlor. Armbandet har en stilren och elegant design som passar till både vardag och fest! Obs: boxen på bilden följer inte med!
Lvbälte - 115
Skidglasögon  - Skidglasögon